Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 103
  1. #1
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Jak w temacie, nie moge sie skupić dłużej niż godzine nad grą w pokera. Nie wygląda to za dobrze, chyba straciłem motywacje, i chęci.
    Zetknął się ktoś z takim problemem, jak sobie radzicie w takich sytuacjach? Jakieś recepty, złote środki?
    Pozdro.

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Mysle, ze przejscie na wyzsze stawki to najlepszy pomysl, o ile regularnie wygrywales na obecnych. Wieksze emocje, wiecej myslenia, i przede wszystkim wiecej $$

    Inne porady:
    1. zmiana pokerromu
    2. Zmiana rodzaju gry - 6max<->hu, holdem<->omaha, turnieje<->cash itp.
    3. wyznaczenie sobie jakiegos celu ( ferrari do konca roku, albo dupa )

    Ale mysle, ze najskuteczniejsza bedzie pierwsza porada.

  3. #3
    Mysle ze kilkudniowa przerwa by ci pomogla, zajmij sie czyms innym, po paru dniach chec powinna wrocic.
    Albo postaw sobie jakis cel, np budowa rolla na wyzsze stawki w jakims okreslonym czasie.
    Albo sproboj pograc cos innego dla odmiany,grasz HU, to moze pograj SH, albo MTT, albo moze omahe, studa.

    Pozdro.

    edit, znow mnie ktos wyprzedzil i napisal prawie to samo heh.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Zostaw to w cholere

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Ja polecam jeżeli masz bankroll na swoje stawki wydać dużo kasy na psychologów sportowych.

    Tylko że musisz szukać u tych naprawdę z górnej półki (osoba powinna mieć potwierdzone referencje), 1h (czyli spotkanie/sesja) to wydatek przynajmniej 2000 PLN. Ja kontaktowałem się z kilkoma osobami, od każdej dostałem coś innego, ale wszystko zwróciło się po miesiącu. Jak dobrze trafisz to będziesz umiał:
    -> spać 4-5h i być zawsze wyspanym (to jest naprawdę bajka, konczysz sesje o 5.00 aby o 10.00 wstać)
    -> grać po 16h dziennie i cały czas być na speedzie
    -> mieć taką motywację że gra zawsze będzie przyjemnością
    -> przestawić grę w pokera na tym samym poziomie co dowolna inna, najbardziej zajebista rzecz na świecie którą lubisz robić
    -> strategia antytilta, wypas

    i wiele innych.
    Ostatnio edytowane przez Brooklyn4321 ; 14-05-2008 o 03:10

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Utrata zapału to krok w dobrą stronę. Z zapałem to grałem na NL 25, a jak mi zapal przeszedł od razu wyniki się poprawiły, heh.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Najlepszą metodą jest chyba złapać upswinga

    A tak poważniej (choć to wyżej to najszczersza prawda), to może wypłać trochę kasy i wydaj na przyjemności, żeby pokazać sobie, że coś masz z tego pokera, a nie tylko wirtualne pieniądze, które jedynie zasilają twój bankroll, a tak naprawdę nic ci nie dają.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 13-05-2008 o 21:55

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Nie grać

    Poważnie - jeśli gra przestaje Ci sprawiać przyjemność, to się nie męcz. Jeśli jesteś graczem wygrywającym, to jak się stęsknisz to wrócisz. Możesz sobie w tym czasie przeczytać np. jakąś książkę - niekoniecznie o pokerze... A jeśli nie, to chyba tym lepiej dla Ciebie - będziesz miał więcej czasu na inne rozrywki i przyjemności.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    warmatius,dobry zart,serio.rozbawiles mnie do lez,hahahhhaha

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Ale co w tym śmiesznego

    Miałem ten sam problem co nowy, kupiłem sobie dosłownie wszystko co chciałem i zarabianie raptem straciło sens. Po prostu się wypaliłem, nie miałem po co grać.

    I wtedy znajomy polecił mi jednego psychologa sportowego który potrafi działać cuda. Dla mnie to była najlepsza inwestycja w życiu, w następnym miesiącu zarobiłem dwa razy więcej niż w poprzednich dwóch. Sama oszczędność czasu jest gigantczna, śpiąc 3h dziennie mniej możemy w tym czasie rozegrać 1k rozdań, miesięcznie daje to 30k.

    100% autentyk dlatego naprawdę bardzo polecam taką pomoc jeżeli ktoś ma problemy z motywacją, chce spać do 5h dziennie, zwalczyć tilt itd.

    EDIT: BTW

    Uważam to osobiście za nic specjalnego, każdy sportowiec korzysta z podonych usług a mowa tutaj o najlepszych jak np. Michalczewski. W pokerze nie jest to jeszcze specjalnie rozpowszechnione ale z czasem na pewno będzie.
    Ostatnio edytowane przez Brooklyn4321 ; 14-05-2008 o 02:27