Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 103
  1. #81
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    wyniki jako takie sa, ale warto pamietac, ze ja gram na bardzo przecietnych stawkach, bez porownania z wieloma naszymi wymiataczami. A odnosnie elastycznosci, to bardziej chodzilo mi o to, ze jezeli mam dzien roboczy, to normalnie pracuje, ale jezeli z jakiegokolwiek powodu uwazam, ze danego dnia akurat nie chce tego robic, to po prostu nie gram. A dodatkowo, moge wyjechac w dowolnym czasie w dowolne miejsce i na ile chce, nikt mnie nie sciga z urlopem itd. Jutro jade na pare dni do slowenii, potem wracam i za chwile jade na 3 tygodnie do hiszpanii. W regularnej pracy te cztery tygodnie wyczerpalyby mi juz opcje urlopowe

  2. #82
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Nie może bawić coś do czego trzeba się zmuszać.
    Nie musi bawić, byleby kasa była. A tę skądś trzeba brać i szczerze wątpię, żebym przy moim szczęściu życiowym kiedykolwiek znalazł coś, co lubię i co jednocześnie dawałoby dochód.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 12-05-2011 o 13:22

  3. #83
    jeżeli chodzi o chęci to duże znaczenie ma codzienna dieta i ruch. Widzę po sobie że jak na śniadanie zjem to co na obiad, potem oczywiście obiad i kolacja która od obiadu niczym się nie różni, to nic mi się nie chce. Jak to Wojtek Cejrowski mówił jesteśmy jak taki lew. Jak glodny to czujny i zły a jak se pożre to jak misiek przytulak haha tylko by spał.

    pozdro. jadę do baru na goloneczkę

  4. #84
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Czasami potrafię grać nawet 100h w ciągu miesiąca zrobić fajny wynik nawet na 5$ sitach zarobić ponad 1200$ z rb
    To ile ty ich grasz? Licząc z górką 50c rake z jednego HU i RB=50% to 4800 turniejów? Przy 100h to 48 na godzinę?
    4800 x .5$ = 2400$
    2400$ x 50%RB = 1200$

  5. #85
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Raczej chodziło o 1200$ po zsumowaniu zysku z gry i rakebacku.

  6. #86
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Dokładnie zagrałem ~2k sitków Double Or Nothing
    zarobiłem ponad 600$ z gry, dostałem 300$ z rb plus 300$ z wyścigu plus jeszcze jakies tam $ ktorych nie licze za freerolle itp

  7. #87
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Doznałem dzisiaj małego olśnienia. Ja bardzo łatwo się uzależniam. Kiedyś nałogowo młóciłem w Tibię, potem w Starcrafta 2, teraz w League of Legends, a w międzyczasie jeszcze w masę singleplayerowych gier. Zastanawiałem się więc, dlaczego nie może tak samo być z pokerem. Jednym powodem może być to, że tamte gry są bardziej widowiskowe. Ale chyba nie jedynym. W nich zawsze do przodu pchała mnie chęć osiągnięcia czegoś więcej niż dotychczas - wyższy level, lepsze przedmioty, achievementy, przechodzenie kolejnych misji czy questów, odblokowywanie portretów albo championów, awans w lidze. I z pokerem początkowo było tak samo. Chciałem budować bankroll i wchodzić na wyższe stawki i motywacji mi tak bardzo nie brakowało (aczkolwiek nigdy na pokera nie spędzałem tyle czasu i energii, co na ww. gry).
    Nic dziwnego więc, że cała moja motywacja poszła do piachu po kilku nieudanych próbach wejścia na NL50. Bo skoro stanąłem w miejscu i nie mogłem się ruszyć, to już nie pozostało mi w pokerze nic do zrobienia.
    Z pokerem jest taki problem, że podobnych celów za bardzo nie ma, trzeba je sobie wyznaczyć samemu. A drugi problem jest taki, że też nie do końca wiadomo jak to zrobić. Bo jaki cel sobie postawić? Zarobienie xx $, wejście na wyższe stawki - wiadomo, że postanowienia związane z wynikami mogą zadziałać odwrotnie do zamierzeń, bo gdy przyjdzie downswing, to niemożność zrealizowania planów jeszcze bardziej podkopie morale. Można by co najwyżej stawiać cele długodystansowe, ale muszę wspomnieć, że na mnie one nie działają. Na przykład w Starcrafcie, gdy do odblokowania portretu potrzebowałem 100 zwycięstw, to w ogóle nie chciało mi się za to zabierać.
    Nabijanie FPP, Supernovej itp.? Może na jakichś wyższych stawkach to działa, na mikro to nadal uciążliwy i długotrwały grinding.
    Co więc innego pozostaje? Może ktoś ma jakieś pomysły?

    tl;dr: Jakie cele można sobie wyznaczyć w pokerze, aby motywowały nas do gry?
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 17-05-2014 o 20:19

  8. #88
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Jednym powodem może być to, że tamte gry są bardziej widowiskowe.
    Jeżeli chodzi o Tibię, to akurat tutaj się nie zgodzę. Poker ma dużo lepszą grafikę Co do motywacji, mam podobny problem, dlatego ostatnio bardzo mało gram. Kiedyś motywację czerpałem z tego forum, teraz niestety takie czasy, że każdy siedzi i kitra swoje zamiast wejść tu i coś napisać.

  9. #89
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Tak a propos forum, zastanawiam się, czemu tak podupadło. Czy to ogólny trend w Polsce (a może i na świecie), czy też po prostu ludzie przenieśli się na jakieś inne fora?

  10. #90
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    czy też po prostu ludzie przenieśli się na jakieś inne fora?
    this