Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 103
  1. #41
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Gram dopiero od 2 lat, ale utrata chęci do gry jest rzeczą normalną. Najlepsze jest zrobienie przerwy i nie-granie np przez tydzień, dwa. Inne możliwości to zmiana gry, np turnieje holdema, sng, holdem cashowy, omaha, omaha8, stud, granie tylko live itp.

  2. #42
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    dla mnie z kolei przerwa nie dziala dobrze, bo czlowiek podczas odpoczynku traci cala mobilizacje, ktora pozwala na rozgrywanie dlugich sesji.
    dobrym sposobem jest wyznaczanie sobie dosyc trudnych, aczkolwiek mozliwych do zrealizowania celow - to pozwala bardziej sie skupic nad tym co sie osiagnie za jakis okreslony czas i nie przejmowac sie az tak bardzo swingami.

  3. #43
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    30-40 hu? Ooch... zeby mi sie kiedykolwiek chcialo tyle grac! Jak zagram 15 to juz jest super, teraz podczas sesji na studiach ledwo do 10 dochodze. Ale ja gram superNIEturbo, wiec te 15 to pewnie odpowiednik jakis 25 turbosow.


    Zawsze mialem problemy ze skoncentrowaniem sie na jakiejs czynnosci dluzej niz 1.5-2h. Jak gram sng hu to max 4-5 pod rzad, potem przerwa, potem 4-5 pod rzad, potem przerwa. Jak sie ucze to godzinka nauki, poltorej na odpoczynek, godzinka nauki, poltorej..... itp..itd....

    Mysle, ze porada Warmatiusa byla najlepsza w tym watku, szczegolnie, jesli sprawy stoja tak jak je przedstawiles.
    Ostatnio edytowane przez Maro9 ; 14-05-2008 o 19:09

  4. #44
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Gram 2 Hu na raz, jak jeden sie kończy to od razu wchodze na drugi tak, że zawsze mam dwa stoły odpalone. Gram szybko i tyle mi wychodzi.
    A co do psychologa to pewnie niegłupi pomysł, jak mi bdzie tak trwała ta niechęć zbyt długo to trzeba będzie nad tym pomyśleć

  5. #45
    W to ,że można kontrolować sny to jeszcze uwierze. Ale ,że ten pan nauczył się stolic państw to już mi jakoś nie zabardzo . Dzisiaj postaram sie zapanować nad swoim snem . Mam nadzieje ,że ustawie sytuacje ,że ja dostaje na ręke AA flop AK8 i slowplay pf zobacze jak ta ręka się skończy . I ten OoBe jakies to dziwne . O co w tym chodzi ? Opuszczam ciało i co dalej ?

  6. #46
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    mam dokladnie to samo co ty nowy123... tez gram prawie tylko HU i ostatnio mam zero checi na granie, gram moze z godzine dziennie i juz mi sie nie chce... przenioslem sie na stoliki na pare dni, bo myslalem ze to moze przez to, ze w HU gram na zetony nie na kase (gram S&G), ale nic to nic nie dalo - dalej zero emocji podczas gry - nawet najgorsze bad bety czy fajne wygranka mnie nie ruszaja, jakbym gral na wirtualna kase... nie pomoglo nawet wyplacanie ostatnio znacznej kasy i kupienie sobie "zabawek"... :/

  7. #47
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    epic thread imo...

    dopóki w garażu nie będzie stało:




    a w sypialni nie będzie leżeć:



    ... to motywacji nikomu nie powinno zabraknąć...

    Pozdro

  8. #48
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    gorzej jak ktos juz ma te 2 "rzeczy"

  9. #49
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Cytat Zamieszczone przez maddog Zobacz posta
    gorzej jak ktos juz ma te 2 "rzeczy"
    To wtedy potrzebujemy niezbednie i pilnie:

  10. #50
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    hm... dobra lece troche pograc