Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 103
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    ja mam tak obecnie ale juz sie u siebie z tym wczesniej spotkalem. 3-4 miesiace gram regularnie, po czym potrzebuje na cos wiecej czasu, wiec odkladam pokera na bok. jak znow mam czas to nie mam motywacji, zeby powrocic do pelnej formy. trwa to kolejne pare miesiecy, po czym nalog sam sie odzywa (a w miedzy czasie roomy zachecaja jak moga reloadami ) i znowu 3-4 miechy gram, przerwa i tak w kolko
    najlepiej jak sie nie ma motywacji po prostu nie grac. jesli chodzi o wyznaczanie celów w tej grze (np. zbudowanie rolla do konca roku na takie i takie stawki) w moim przypadku mialo zly wplyw, bardziej patrzylem na to czy cyferki ida w gore, niz na sama gre...
    Ostatnio edytowane przez filippo ; 14-05-2008 o 02:00

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    tez mam podobnie, rzadko ktora sesja trwa dluzej niz godzine bo mi sie poprostu nie chce. dziennie tez rzadko gram dluzej niz 4 godziny mimo ze mam duzo woolnego czasu. i tez nie mam pomyslu jakby tu sie zmotywowac :/ to chyba z powodu mojego wrodzonego lenistwa.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Mam ten sam problem od stycznia. Nie pomogła nawet 1,5 miesięczna przerwa (nic a nic nie grałem wtedy) od pokera. Teraz liczę tylko na cud. Choć domyślam się, że problem się skończy gdy napisze mgr, a jestem wyjątkowym leniem ;p

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    hehe tez mi sie nie chce grac mimo ze siedze w domu caly dzien od rana do wieczora przewaznie bo sie mi nie chce isc na uczelnie, a gram z reguly jedna sesje rano z 1-2h i czasem jeszcze druga taka po poludniu jak sie mi zachce.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Warmatius Zobacz posta
    100% autentyk dlatego naprawdę bardzo polecam taką pomoc jeżeli ktoś ma problemy z motywacją, chce spać do 5h dziennie
    Mozesz dac jakies rady zeby spac 5h dziennie i byc wyspanym??
    Bo dla mnie takie minimum obecnie to 10-12 godzin, a wakacje to bedzie pewnie 12-14 godzin spania. Tak przynajmniej bylo rok temu na wakacjach hehee.

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    ja mogę Ci dać, sen i tematy z nim związane to mój konik


    Na szybko pomogą na pewno, krótkie drzemki w ciągu dnia. O ile są możliwe. Najbardziej regenerującą fazą snu jest około 20 minuta po zaśnięciu. Jeżeli uda Ci się zrobić dwie drzemki po pół godziny, to czas potrzebny na nocny sen myślę, że skrócisz do połowy, np: po obiedzie komarek na 30 min i wieczorkiem po kolacji. Wtedy posiedzisz do 1 2 przed kompem i rano wstaniesz wypoczęty.

    Ważne abyś nie dosypiał z rana, jak się obudzisz to wstajesz, jak jest ciężko idziesz umyć twarz zimną wodą i coś robisz, sen zejdzie.

    Nie jedz na noc, przynajmniej 3h przed.

    Jeżeli masz w nocy sny (pamiętasz je), to mogę Ci opisać parę fajnych metod, które mogą pomóc Ci w graniu w poka.

  7. #17
    GuestJ Guest
    Bawisz sie w LD Malroy?
    Analizujesz sobie rozdanka w nocy? Czy może chodzisz grać do Vegas w snach?

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Malroy Zobacz posta
    Jeżeli masz w nocy sny (pamiętasz je), to mogę Ci opisać parę fajnych metod, które mogą pomóc Ci w graniu w poka.
    No to opisz

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez Warmatius Zobacz posta
    Ja polecam jeżeli masz bankroll na swoje stawki wydać dużo kasy na psychologów sportowych.

    Tylko że musisz szukać u tych naprawdę z górnej półki (osoba powinna mieć potwierdzone referencje), 1h (czyli spotkanie/sesja) to wydatek przynajmniej 2000 PLN.
    Przyznam się, że myślałem o psychologu sportowym, ale 2.000 (dwa tysiące) za 1 godzinę? Nie wskoczyło Ci tu jedno dodatkowe zero Warmatius?

    Pepone

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    Cytat Zamieszczone przez JimiVega Zobacz posta
    Bawisz sie w LD Malroy?
    Analizujesz sobie rozdanka w nocy? Czy może chodzisz grać do Vegas w snach?
    LD tak Już ładnych parę lat siedzę w temacie.

    Trias a z czym masz problem jeżeli chodzi o poka?