Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Rajdy

  1. #1
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Jakiś czas temu ostro interesowalem się rajdami samochodowymi.

    Obejrzałem wtedy filmik z przejazdu Leszka Kuzaja na jednym odcinku Rajdu Kormoran, na którym zresztą byłem. Wywarł on wtedy na mnie ogromne wrażenie

    Dzisiaj przypadkiem znalazłem płytkę z tym filmikiem i wrzuciłem go na Youtuba.

    http://www.youtube.com/watch?v=O5uVvwStYxo

    Wg mnie mistrzostwo kierownicy i stalowe jaja

    Kubica i cała Formula 1 przy rajdach sie chowa. Zapraszam do dyskusji

    PS W 3:36 minucie filmiku po lewej jest taki ceglany budynek. Stałem przy nim gdy Leszek przejeżdżał... Zapierdaaaalał niesamowicie
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 13-05-2008 o 02:23

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    no rajdy sa wyjebane, niestety nigdy nie bylem na żadnej eliminacji mistrzostw swiata a podobno to jest dopiero power

    hehe bo w polsce to trzeba niezle zapierdalac pierwsze 4 samochody i biegdniesz na nastepny odcinek ;d

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Robiło się tak kiedyś, kiedy jeszcze wurce w polskich rajdach jeździły. Oglądało sie może nie 4 ale pierwsze 15 samochodów i leciało na nastepny, żeby zdążyć na przejazd wurców Teraz, gdy i tak same N-ki jeżdzą to lepiej z grillem się gdzieś ustawić na dłuźej

    niestety nigdy nie bylem na żadnej eliminacji mistrzostw swiata
    W przyszłym roku będziesz miał okazję bo Rajd Polski został jedną z eliminacji Rajdowych samochodowych mistrzostw świata. Na mazurskie szutry zjadą więc najlepsi kierowcy i masa wypasionych furek

    Szczegóły tutaj: http://www.rajdpolski.pl/?rally-pola...hampionship,34
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 13-05-2008 o 11:30

  4. #4
    Co do dyskusji wszystko ok ale porównywanie rajdów do f1 jest mało ok, bo o ile Kubica nie buli za auto to tutaj to wygląda inaczej..kiedyś zresztą Holek sie wypowiadał dla czego sie z niego śmieją ze jeździ jak taksówkarz, w Polsce jest tak ze jak ktoś ma na auto to jeździ tak żeby jak najmniej go uszkodzić za granica jak ktoś jeździ to jeździ tak żeby wygrać. Jak dla mnie jest to za duża różnica. To samo wg mnie dotyczy F1 jeździsz w ferrari walczysz o mistrza jeździsz w renault no sorry masz pecha tylko gdzie tu sport i umiejętności ?
    pozdrawiam