Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: jak to zrobic?

  1. #1
    gram na paradise,konczac grac wychodze z pokera i czasami wyskakuje komunikat ze zrodki zostaly przelane na konto zakladow sportowych a czasami nie.

    co zrobic gdy taki komunikat nie wyskoczy a chcialbym miec kase na zakaldach sportowych?

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    zamknac u nich konto i otworzyc u jakiegos normalnego buka np:Pinnacle lub na giełdzie zakładów Betfair po jaka cholere obstawiac u buka z taka marżą jak Paradise ??

  3. #3
    zaklady sportowe gram raz na 2 tygodnie wiec bez sensu jest zakladanie gdzies indziej konta

    denerwuje mnie tylko to ze jak chce raz na te 2 tygodnie cos obstawic to na kocie mam 0 bo wszystko jest na koncie pokerowym

    ktos wie co mozna na to poradzic?

  4. #4
    Jeśli wyjdziesz z softu pokerowego i zalogujesz się na stronce kasę będziesz miał od razu. Ale jeśli całą kasę przetransferowałeś na pokera i soft jest jeszcze włączony to zwyczajnie nie masz środków na koncie w Sportingbet.

  5. #5
    no wlasnie tak nie jest...

    jesli zamykam pokera sa 2 opcje:

    -poker sie zamyka i wyskakuje informacja ze pieniadze zostaly przelane na konto zakladow sportowych.wtedy logujac sie na sportingbecie mam moja kase w zl.otwierajac nastepny raz pokera na koncie pokerowym mam zero i musze robic transfer

    -poker sie zamyka i nie wyskakje zadna informacja.logujac sie na sportingbecie mam 0zl.otwierajac jeszcze raz pokera nie musze robic transferu pieniedzy poniewaz te sa juz na koncie pokerowym

    czasami zdarza sie pierwsza opcja,czasami druga,nie odkrylem jeszcze klucza ktory kieruje wyborem tych opcji

    ale wlasnie gdy wystepuje opcja 2 nie moge sobie nic obstawic na zakladach

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Czy w cashierze nie ma przypadkiem takiej opcji, żeby pieniądze przelać z powrotem?

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Jest taka opcja
    W głównym oknie wybierasz przycisk "Kasa", potem zakładka "wypłata" i w opcji 2 wpisujesz ilość kasy jaką chcesz przelać a potem naciskasz "Transfer". Chyba że sam to już odkryleś po poście Triasa