Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Mojego kumpla okradziono z bankrolla. Szczegoly w topicu na tlpoker http://www.tlpoker.pl/forum-pokerowe..._neteller.html
    Po ip okazalo sie, ze maczal palce jakis koles z ostrowa. Moze mial juz ktos podobne doswiadczenia ? Trzeba mu jakos pomoc.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    na necie kręci się dużo skur...w, dlatego trzeba być dobrze zabezpieczonym- conajmniej firewall + antywirus. No i wiadomo uwazac na phishing etc.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    i nie dodawać nieznajomych do kontaktow gg

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Nie miałem takiego problemu, nikt z moich znajomych też się z tym nie spotkał.
    Trzeba po prostu uważać, instalować programy antyhakerskie i mieć trudne hasło

    Pomoc? jedynie, co w tej sytuacji może pomóc to chyba tylko policja

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    btw. Jakie darmowe antywiry, freeware, anti spyware&adware polecacie dla ochrony kompa;D?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    antywirus-avast, firewall-sygate personal firewall, na spyware-spybot

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    + oczywiście ad-aware

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    102
    avasta nie polecam... U mnie na uczelni większość kompów jest zawirusowana i jak używam pendrive'a wirus jest od razu przerzucany na niego. Kiedyś używałem avasta to wszystko puszczał. No i często miał fałszywe alarmy . Polecam NOD-a, działa zajebiście szybko i jeszcze nie zdarzyło się żeby przepuścił jakiegoś wirusa

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    @m-a-r-c

    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    btw. Jakie darmowe antywiry, freeware, anti spyware&adware polecacie dla ochrony kompa;D?

    Co do noda faktycznie jest bardzo bobry, używam i polecam.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    Co do noda faktycznie jest bardzo bobry.
    Zgadzam się z kolegą, kiedyś używałem Noda i spisywał się ok. Polecam też Kasperskyego, z tym że on nie jest darmowy

    Pozdro