Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Tak jak powiedział Kapol "sprawdzanie gdzie jestem" jest nielogiczne - za nic się tego nie dowiemy przed SD


    Kapol chyba dawno nie grałeś na micro. Tam goście prawie wcale nie raisują i tylko ch/c ch/ch i bomba na RIVER lub miniraise aby nikt im nie uciekł gdy trzymają "monstera" i do tego wkurzająca mnie gra PF.

  2. #12
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    24
    Koles robi mini reis a ty go sprawdzasz?! Mając AK bije w gościa ostro a Ty call pokazuje się T i masz problem(zadajesz sobie teraz pytanie a może sprawdził mnie z KJ ? )wielu graczy robi mini reisy podczas dobierania, albo gdy nie są pewnie swojego układu-on reis ty call potem turn a ty czekasz w takiej sytułacji koleś ma do wyboru jak zbiera i mu nie przypasowało to zaczeka i river za fryty ogląda a jak wyczuje że się boisz-a się bałeś to bije mocno i zgrania pule, generalnie z dobrym graczem zrzucasz i przegrywasz wygraną ręke tu miałeś szczeście bo koleś też bał się gry. Pozdrawiam

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Klemenso Zobacz posta
    Koles robi mini reis a ty go sprawdzasz?! Mając AK bije w gościa ostro a Ty call pokazuje się T i masz problem(zadajesz sobie teraz pytanie a może sprawdził mnie z KJ ? )wielu graczy robi mini reisy podczas dobierania, albo gdy nie są pewnie swojego układu-on reis ty call potem turn a ty czekasz w takiej sytułacji koleś ma do wyboru jak zbiera i mu nie przypasowało to zaczeka i river za fryty ogląda a jak wyczuje że się boisz-a się bałeś to bije mocno i zgrania pule, generalnie z dobrym graczem zrzucasz i przegrywasz wygraną ręke tu miałeś szczeście bo koleś też bał się gry. Pozdrawiam
    Gracz ze statsami 13/6 nie jest dobrym graczem, który by kradł pule na turnach i riverach. Nie minraiseuje też gutshotów, a z tym równorzędne jest tutaj KJ. Wydaje mi się jednak, że albo jestem w plecy, albo nic nie wyciągne od niego. Chyba, że uważacie, że typ gra tutaj o stacka jak go reraiseuje?

  4. #14
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    24
    13/6 nic nie znaczy jeśli koleś nie rozegrał przynajmniej 500 rozdań zresztą jego mini reis świadczy o tym że koleś jest mało agresywny na flopie i powinnieneś to wykorzystać miał AJ bał się AK,AQ i dlatego tak zagrał rr do 8 skończył by temat. Gdyby ten koleś miał AK to podejrzewam że zreisował by mocniej i zastanawiam się co wtedy byś zrobił. Zresztą tak jak mówiłem mini reis miał na celu sprawdzenie twojej siły nie pokazałeś nic poza call więc zabetował na turn a gdyb to samo zrobił na river odpadł byś z gry. Więcej agresi na flopie wtedy wszystko stanie się jaśniejsze

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Klemenso Zobacz posta
    13/6 nic nie znaczy jeśli koleś nie rozegrał przynajmniej 500 rozdań zresztą jego mini reis świadczy o tym że koleś jest mało agresywny na flopie i powinnieneś to wykorzystać miał AJ bał się AK,AQ i dlatego tak zagrał rr do 8 skończył by temat.
    No dobra reraise do 8$ i składa się gorsza ręka, albo tracę 8$ jeżeli ma lepiej. W ten sposób chyba wyciągam $ np od AJ i mniej tracę do np AQ?

  6. #16
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    24
    po takim rr albo koles robi call i w perspektywie stawia sie na all-in albo robi pas generalnie ja by tak to rozegrał, ale ty masz prawo do wlasnej interpretacji, podstawowe pytanie to przeciwko komu grasz, jak znasz gracza i wiesz ze to porzadny gracz to mozesz to tak rozgrywac ale jak widzisz po raz pierwszy to wywal mu all-in i zgranij jego kase.
    Bo jak ja mam AJo to gram duzego blinda albo pas w zaleznosci od pozycji za duzo rak mnie bije zeby sie z tym gownem szarpac na cala pole. pozdrawiam