Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Dlaczego na niektórych roomach kiedy przeciwnik da na river call naszego beta z gorszą ręką i przegra (zmuckuje swoją rękę) to można podejrzeć w hand history co miał a na innych nie można?

    Np. na full tilt poker można a na bossmedii nie można (według mnie słusznie).

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    bo tak jest soft napisany

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ponoć ma to ułatwić wyłapywanie ludzi grających w zmowie.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    no ale admini i tak mają dostęp do całego rozdania, a pokazanie przeciwnikom zmuckowanej ręki to przecież wbrew postawowym zasadom pokera

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Wbrew etykiecie ale nie zasadom.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    No na 100% pewny nie jestem, ale byłem przekonany że to zasady mówią że jeżeli ktoś przed nami pokazuje silniejszy układ to my nie mamy obowiązku odsłaniania kart...

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    jak sie nie mylę to w turnieju jeżeli powie że chce zobaczyć twoje karty to musisz je pokazać ale to jest uważane za chamstwo i nikt tak nie robi, cashe to już inna sprawa bo one rządzą się własnymi zasadami

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Gdy wygrywamy rozdanie to zobaczenie z czym grał przeciwnik jest całkiem przydatne. Z drugiej strony czasem jak sie natniemy i przegrywamy to z checia nie pokazemy 2-7 off

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    No tak jak napisałem - pewny to nie jestem, ale dziwne mi się wydaje że jeżeli TEORETYCZNIE można rządać pokazania kart, to żaden poker room nie wprowadził opcji "zarządaj pokazania kart"...

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    pewnie dlatego że spowolniło by to grę a co za tym idzie ich zyski pozatym jak chcesz to możesz sprawdzić HH tam gdzie to możliwe