Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: bwin

  1. #1
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    26
    Witam
    dlaczego nikt nie pisze o grach na bwin?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Bo gry na Bwin to gry w sieci ongame w ktorej sa takie roomy jak np Tower Gaming (swita cos? )

  3. #3
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    26
    coś więcej

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    wow
    dzis dostalem emaila od Bwin, naprawde przechodzi ludzkie pojecie !!

    Nadszedł czas, by powrócić do gry z bwin. Dlaczego nie zalogować się ponownie do swojego konta i korzystać z oferty super-produktów?
    Teraz albo nigdy! Wkrótce zaczniemy pobierać z Twojego konta opłatę za nieaktywność w wysokości 20 PLN miesięcznie. Aby jej uniknąć, wystarczy zalogować się ponownie do swojego konta do końca miesiąca i zagrać za prawdziwe pieniądze.

  5. #5
    tez go dostalem niech sie pierd..la w podarty sloik dla mnie moga brac nawet milion i tak mam tam zero
    pozdro

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Zero zerem, ktos kiedys ten debet bedzie musiał spłacić

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Ja pier.ole, to ludzkie pojecie przechodzi. Zawsze gowniane uslugi, slabe kursy u buka, dziwna polityka osobista. Wszystko pieknie i ladnie w tworze reklamy. A osly, ktorzy dadza sie reklamie zmanipulowac, placa za napis bwin na koszulkach najwiekszych europejskich klubow. Porazka, ale to ludzie na to łożą, po prostu durni nie brakuje.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    do mnie chyba nie wysla czegos takiego bo zeby zagrac za prawdziwe pieniadze by musieli mi zwiekszyc limit zakladow (obecnie wynoszacy 0euro) a tego by sie pewnie bali zrobic

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Można tam nieźle zarobić na zakładach live puki co w tym temacie są bez konkurencyjni .Ostatnio był mecz w euro lidze na liva i jedna drużyna wygrywała po pierwszej połowie około 22 pkt a kurs na nią że wygra był 1,30 .30% za free dawali,dlatego ja ich lubie,pzdro

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Na live bezkoknurencjny jest betfair