Strona 21 z 31 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 310
  1. #201
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    Z ustawianiem skrzydłowych się zgodzę, ale z ustawianiem obrońców nie, proszę o przykłady.
    Philip Lahm jest prawonożny, a często gra na lewej obronie i bardzo dobrze sobie radzi.

  2. #202
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    lahm jest obunozny i z powodzeniem gral kilka sezonow na lewej obronie, wiec nijak sie ma to porownanie do golanskiego, ktory zapewne zagral na lewej obronie trzeci raz w zyciu.

  3. #203
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975

  4. #204
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    114
    Cytat Zamieszczone przez tapczan Zobacz posta
    Ja się na futbolu nie znam. Ale z tego co napisałeś (skopiowałeś?) wynika, że jeśli nie miałby szans na dobre warunki u Niemców, to zagrałby w reprezentacji Polski. Czyli wolał grać w niemieckiej, bo lepsze perspektywy. I ja się mu nie dziwie. I wyszło na moje

    Dla mnie EOT w kwestii niemiecko-polskości piłkarzy.

    gratuluje podejścia do życia

  5. #205
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    114
    Cytat Zamieszczone przez laziale87 Zobacz posta
    Spojrzmy prawdzie w oczy. Niemcy wygrali z nami na stojaco, angazujac minimum swoich sil. Podolski zagral swietny mecz. Nigdy nie docenialem go jako napastnika (raczej nie ogladam Bundesligi), ale po tym turnieju moze zmienie zdanie.

    U nas dobrze wypadl tylko Lewandowski.
    Tercet Krzynowek - Zurawski - Lobodzinski, ktory mial stanowic o naszej sile, nie byl ZADNYM niebezpieczenstwem. W dodatku poza Rogerem, nie ma na lawce nikogo, kto moze ta nedzna trojke zmienic. A w domach zostali Jelen i Wichniarek.

    Ciagle mamy szanse, ale najprawdopodobniej turniej bedzie dla nas taki jak dwa poprzednie: mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor.

    Z Austria musimy zagrac inaczej. Wzmocni obrone Dudka, bo przeciez nasi boczni obroncy to jest jakis zart. Ja bym zagral tak:

    Boruc
    Dudka Bak Jop Zewlakow
    Roger Lewandowski Gargula Krzynowek
    Saganowski Smolarek

    no to nieźle Cię poniosło, ja proponuje:

    Fabiański
    Krzynówek-Bąk- Lewandowski- Smolarek
    Roger-Garguła-Saganowski-Łobodziński
    Juskowiak-Boruc

    jak eksperymentować to na całego

  6. #206
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    sinobrody

    PROSZE!!!

    Nie wklejaj linkow do wypowiedzi szkopow.

    BLAGAM!!!

  7. #207
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Tez jestem za!! Po co ja mam sie denerwować jakimś debilem??

  8. #208
    hahaha ale wczoraj Grecja porażkę zagrała
    a jak ten ich trener komentował mecz Polaków że Grecy na pewno tak źle nie zagrają w pierwszym meczu . To teraz ma, gorzej to grać nie można. Najgorsza drużyna Euro, już lepiej Austria grała

  9. #209
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975

  10. #210
    mr R.Kubice tez namawiali do zmiany na niemieckie obywatelstwo ,jebane szwaby .(sry za wylgaryzm:P ale tych niemieckich chuji to bym wysadzil wszystkich na raz)