Strona 5 z 31 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 310
  1. #41
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta
    Cedynia, Grunwald, Lenino, Kołobrzeg- Klagenfurt !!

    Nie dalej niż dwa lata temu brzmiało to tak :

    Cedynia, Grunwald, Lenino, Kołobrzeg- Dortmund


    Kurna, jakże ja bym chciał tak wierzyć

  2. #42
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    sonix wiem a za dwa będzie może brzmiało jeszcze inaczej trzeba się jakoś zagrzewać szczególnie, że to już tak blisko

  3. #43
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Mnie najbardziej zagrzał wczorajszy występ Niemców z Białorusią. To, że było 2:2 to jakiś cud. Obronę Niemców można śmiało porównać do obrony przeciętnej drużyny z OE, Leman momentami wyglądał jakby się uczył fachu bramkarskiego od Fabiniaka. Hleby mieszały Ballackiem jak Majkowski Baszczyńskim w półfinale PE. Jeśli my gramy tragicznie, to to co robią Niemcy teraz to jest katastrofa. Nie wiem, czy Loew ma na tyle doświadczenia i autorytetu, że uda mu się wszystko poukładać do meczu z nami.
    Pierwszy mecz w Klagenfurcie będzie dla nas kluczowy i jestem w 100% przekonany, że jeśli Niemiaszki nic nie zmienią, lub zmienią niewiele, to wygramy go !!

    BTW Ktoś się wybiera do Klagenfurtu , a później do Wiednia ?

  4. #44
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    36
    chorwacje jest w tej chwili w lepszej formie od niemców ,i z nimi bedziemy mieli więcej problemów,a z austria powińśmy łato wygrać mimo że to gospodarz.

    a towar mam od lat od tego samego dilera , rok w rok cały czas ten sam niepowtarzalny smak
    i pamietaj Jack Polska-Niemcy 2-1 no moze 1-0

  5. #45
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    130
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels
    Poza tym po co w ogóle nazywacie się kibicami polskiej reprezentacji jeśli w nią nie wierzycie? Jesteście kibicami jak wygrywają, a jak dostają baty to wtedy nie, tak? To lepiej, żeby nasza reprezentacja nie miała takich kibiców... Zajmijcie się podczas EURO czymś innym...
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels
    Nawet ja, największy poplecznik Leo i jego chłopaków wątpię w wygraną z Niemcami - remis to będzie super wynik.
    To wierzymy czy watpimy?

    Przepraszam, ale tak mi sie rzucilo w oczy

  6. #46
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta

    BTW Ktoś się wybiera do Klagenfurtu , a później do Wiednia ?
    Ja sie wybieram. No i potem obowiazkowo ponownie Klagenfurt

  7. #47
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Kadra reprezentacji Polski na Euro 2008:

    bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

    obrońcy: Jacek Bąk (Austria Wiedeń), Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Mariusz Jop (FK Moskwa), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus)

    pomocnicy: Dariusz Dudka, Wojciech Łobodziński (obaj Wisła Kraków), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Rafał Murawski (Lech Poznań), Łukasz Garguła (GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Michał Pazdan (Górnik Zabrze), Roger Guerreiro (Legia Warszawa)

    napastnicy: Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Maciej Żurawski (AE Larissa), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Marek Saganowski (FC Southampton).


    DO BOJU, WIERZYMY !!!

  8. #48
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    He he fajny składzik, dużo piłkarzy moze grać na paru pozycjach. Szkoda troche Majewskiego, przegrał z Gargułą rywalizacje.
    Niemiecka prasa pisze ze jesteśmy słabi i na nas pykną na spokojnie. Jak dla mnie ( jeżeli już mają odpaść w grupie) mogą przegrać po 3:0 z Austrią i Chorwacją, byleby wygrali z Niemcami.
    A nawet jak przegraja to zaśpiewam pijany..
    CZY WYGRYWASZ CZY NIE, JA I TAK KOCHAM CIE
    he he

  9. #49
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Całe szczęście że Sagan został . Ja myślę że wygramy z Niemcami i z pięcioma punktami wyjdziemy z grupy razem z Chorwacją. Piłka by była nudna bez niespodzianek

  10. #50
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Obyś miał rację Przemeck. Kluczem jest psychika, bo to że nasi potrafią wygrać z najlepszymi i przegrać z najgorszymi to wiadomo. Jeśli tylko Leo przygotuje ich dobrze psychicznie (najlepiej niech zahipnotyzuje!) to spokojnie wyjdziemy z grupy. Moje typy:
    Niemcy - Polska 1:1
    Austria - Polska 0:2
    Polska - Chorwacja 1:0