Strona 23 z 31 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 310
  1. #221
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Krzynówek nie gra, bardzo dobra decyzja, zresztą tak samo jak Żuraw, Roger grał ostatnio ładny mecz i bardzo dobrze ze gra od początku, tylko szkoda że nie mamy dłuższej ławki obrońców bo Wasilewskiego może nie bede komentowal po ostatnim meczu. Ale jest Jop i to też dobra decyzja, brawo Leo, mój typ na dzisiaj to 3-1 POLSKA!!!

  2. #222
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    piszczek kontuzjowany. czy my w ogole posiadamy z skladzie jakiegos w miare szybkiego napastnika, ktory nie siega innym po ramie? bo zahorskiego to chyba raczej sie boi wystawic w napadzie. jakze bym chcial dzis zobaczyc w pomocy gargule, ale to pewnie dopiero w eliminacjach po euro :P
    No, pewnie sie boi wystawić Zahorskiego, ale moze jak bedzie dobry wynik to w drugiej połowie go zobaczymy, mam taką nadzieje.

  3. #223
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Sklad na Austrie: Boruc - Wasilewski, Bąk, Jop, Żewłakow - Smolarek, Dudka, Lewandowski, Krzynówek - Roger - Saganowski Wg mnie ciekawa jedenastka, bedzie dobrze

  4. #224
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Zmasakrujemy ich!!!!!

  5. #225
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    Jack !!!!!!!!!!!!!!!!!

    MASZ RACJE

  6. #226
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    na reszcie napastnik w druzynie! jechac ich!!!!!!!!!

  7. #227
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Tak ale Chorwacja wygrywa juz 2-0 i zwycięstwo nad Austrią niewiele daje, trzeba pokonać silną Chorwację która pokazuje w tym meczu bardzo dobrą agresywną grę, kurde a mialem nadzieje ze niemcy wbiją im ze 3 gole;/

  8. #228
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    nie rozumiem co znaczy niewiele daje, Chorwacja ma juz praktycznie awans, więc na mecz z Polską wystawi słabszy skład żeby oszczędzac najlepszych, Szwaby zremisują z Austrią, my doczołgamy 1-0 z Chorwacją, i witajcię cwiercfinały

    Oczywiście mecz z Austrią easy allin, 3:1 dla nas

    POLSKA POLSKA POLSKA!!!!!!

    A z Portugalią też sobie poradzimy

  9. #229
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    327
    ja pierdole kurwa mać jest 92 i dostaliśmy one outera ... kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  10. #230
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ale to co się dzieje na shoutboxie po tym meczu to już przegięcie. Można odnieść wrażenie, że dzieci neostrady z Onetu na nasze forum przyszły wylewać żale za ten karny...