Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 111
  1. #101
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    hey
    sytuacja na dzien dzisiejszy wyglada tak:
    funcity chce by bylo zapewnione 40os/turniej - inaczej wg nich to sie nie oplaca
    w tym tygodniu mam tam pojechac z yoshinem i ma dojsc do ostatecznych rozmow
    jesli sprawa nie wypali bedzie trzeba znow szukac nowej miejscowki

  2. #102
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    136
    zostaje zawsze EPG

  3. #103
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    19
    Funcity to cienka miejscowa, oni maja nas gdzies, poza tym ciezko sie skupic na grze przy naglosnieniu, ktore przez wiekszosc czasu daje na maxa ;/ Najlepiej byloby zmienic lokal, ale nic konkretnego nie przychodzi mi do glowy.

  4. #104
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    to fakt ale miejsca sporo i miejsce dosc centralne - to byly plusy na pewno
    minusem naglosnienie i swiatlo

    jesli nie zgodza sie na udostepnienie góry na pokera yoshin zbierze stamtąd stoły i będzie szukał nowej miejscówki dla lig wtorkowej i niedzielnej

  5. #105
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    21
    nie wiem co o tym sądzicie ale w mega też jest trochę miejsca, tylko że oni często mają imprezy więc nie wiem jak by to było...

  6. #106
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Jeżeli macie Panowie jakieś realne pomysły na lokal to dajcie znać. Informacje dla nas są o tyle cenne, że ja zwyczajnie nie mieszkam w Katowicach zatem rozeznanie mam dość kruche.
    Sytuacja jest wciąż bez zmian, Silesia się nie odzywa, chociaż czekam na telefon zatem nie ma co sobie robić nadzieji a szkoda. Ja póki co na tydzień jadę na wakacje. Pozdrawiam.

  7. #107
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    136
    a nie da sie w w Pubie Garage tam jest max 45 osob podobno

  8. #108
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Myślałem już awaryjnie o Garage ale musiałbym uzyskać zgodę organizatorów EPG ponadto jakoś mnie nie przekonuje sam pomysł, bo w zasadzie czym by się dwie ligi różniły?

  9. #109
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    wydaje mi sie ze tym ze jedna bedzie w tygodniu a jedna w niedziele - skoro nie ma innej miejscowki to faktycznie trzeba by to wziac pod uwage - na pewno tansza liga mialaby w tygodniu duza frekwencje w okolicach 40-50 osob na turniej jak to bylo w silesii
    tylko co ze stolami bo razem jest ich teraz chyba z 12?

    pzdr

  10. #110
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    19
    A moze Rondo Sztuki? U gory jest troche miejsca oddzielonego od reszty knajpy. Bede tam w najblizszym czasie, to sie rozejrze i zapytam wlasiciciela co o tym mysli.