Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    powoli emocje już opadły po turnieju w opolu czas zabrac sie za organizacje kolejnego...
    na turnieju padły nazwy dwóch miast: krakowa oraz warszawy a przypuszczalna data to ostatni weekend czerwca
    wychodzi na to że:
    Warszawa 26 lub 27 czerwca
    Kraków podobnie
    ewentualnie myśle o 3 lub 4 lipca ale to juz raczej czas wakacji więc nie wiem jak z frekwencja
    oczywiście gdyby sie w tych miastach nie udalo my ślozoki zawsze możemy coś u nas wykombinowac i nie stanowi to większego problemu
    a moze ktos z innego miasta chcialby cos zorganizowac?
    wpisujcie swe commenty
    pozdro
    palo

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Mam nadzieję, że nie będzie to pierwszy weekend lipca, bo będę wtedy w Bratysławie...

    Poza tym jestem za wszystkim innym

    Warsaw

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Ja jak na razie bez planów na te terminy więc mi jest obojętnie jak na razie 8)

    Soprano

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Nie grałem jeszcze live w pokera..czytam sobie czasami to wszystko co się tu dzieje..i chciałbym się kiedys z Wami spotkać w grze...
    Bardzo by mi było na rękę jeśli kolejny turniej odbył by się w Wawie i w lipcu...cały czerwiec zapierdzielam..............żeby zarobić na Turniej oczywiście...więc proszę wziąść to pod uwagę..
    Jestem surowy , wygrana ze mną jest pewna...także zapraszam do Wawy
    hiehie
    pzdr. Aro

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Mi tam wszystko jedno ale ze wzgledu na kilometry wolałbym Kraków
    Jeśli jednak Cudaczek zgodnie z zapowiedziami zorganizuje lokal to myślę że nie ma co mieszać tylko wybierać się do W-wy

    ps. palo nie odbieraj Marianowi funkcji organizatora, czekamy na oficjalne Plany odnośnie turnieju nr XIX

    Pozdrawiam
    Wiktor

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    gdzieś bym śmiał odbierać marianowi palmę pierwszeństwa jeśli chodzi o organizację turnieju...chcę tylko by coś ruszyło i to w najbliższym czasie

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Hej!
    No i zmiana planów, qrde ani weekend 26-27 ani 3-4 mi nie pasują zbytnio... jak juz co to ewentualnie ten drugi ale 26-27 czerwiec odpada zupełnie :roll:

    Soprano

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    19
    Witam wszystkich
    Ponawiam moją propozycję na turniej w Wawie.
    Czekam na info kto co o tym sądzi .

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No teraz to juz chyba nie ma watpliwosci, jezeli jest lokal to tylko trzeba sie dogadac co do daty i gramy

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    No też się cieszę, że propozycja dalej jest aktualna, więc może w końcu się doczekamy turnieju w stolicy.
    Wysłałem Ci Cudaczek maila, żeby się jakoś dogadać.