Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
  1. #21
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Sprawa turnieju posunęła się do przodu. Lokal na grę jest już namierzony, praktycznie w samym centrum Warszawy. Jeśli zaś chodzi o datę zgodnie z sugestiami ma to być 27 czerwca (niedziela).

    Także nieoficjalnie mogę ogłosić, że 19. turniej odbędzię się w przyszłą niedzielę w stolicy. Informacja ta stanie się oficjalna jak lokal zostanie zaklepany, ale powinna to już być tylko formalność. Tak więc wstępnie wszystkich zapraszam do zgłaszania się pod moim adresem, a lista chętnych pojawi się na 'planecie' jak już wiadomość uzyska status oficjalny.

    Serdeczności,
    Marian

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    panowie potwierdzcie na 100% turniej bo trzeba by już powolutku sobie weekend i wyjazd palnowac w koncu warszawa to nie opole i np. dla nas to juz jest spora wycieczka...
    czekam na odzew
    palo

  3. #23
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    No prosze, wkoncu Warszawa ;]
    Jak sie wyurlopuje na poniedzialek to postaram sie wpasc z Piniem lub wieksza ekipa z Trojmiasta.
    Bo wsumie dawno mnie tam nie bylo 8) - a trzeba by przypomniec skad to sie wywodzi smietanka polskiego texa :twisted:
    Co nie ?? :P

  4. #24
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    No informacja już jest potwierdzona (przy okazji podziękowania dla Cudaczka). Właśnie przed chwilą dałem info na stronie, także zapraszam do zapisów. Na ekipę z północy oczywiście czekamy z otwartymi rękoma!

    Do zobaczenia!
    Marian

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    extra widac szykuje sie pojedynek nowicjusze z poludnia kontra wyjadacze z północy oczywiście profesjonalisci z centrali tez cos beda mieli do powiedzenia
    w kazdym razie bedzie ciekawie i miejmy nadzieje ze frekwencja nie odnotuje spadku...
    pozdro
    palo

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Wszystko super, tylko dlaczego w tytule posta jest "środa 27.06"?? Proponuje to szybko zmienic, poniewaz jest to nieco mylaca informacja.

  7. #27
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Juz jest ok

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    sorki z tą środą to mnie się coś popierniczyło pewnie przez nasze karciane środy...
    prośba do organizatorów: napiszcie jak mniej więcej dojechać samochodem spod dworca centralnego
    pozdro
    palo

  9. #29
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Nom przydała by się jakaś mapka czy cos - dla tych co nie lubia jezdzic autobusami , czyli np dla mnie
    Choc wsumie ide poszukac po necie, moze jakas mapke znajde zaraz fajna to dam znac.

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    Siemanko takei male pytanko Ile jest wpisowe do turnieju?