Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam, proponuję ostatni weekend czerwca, jeżeli nie jest to waszym zdaniem za szybko...

    Pzdr

    Warsaw

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Jeśli chodzi o mnie to podobnie jak Soprano jestem za 4.VII
    tydzien wczesniej mogłby być ale musiałbym wiedzieć z conajmniej tygodniowym wyprzedzeniem żeby sobie pozmieniać plany

    Pozdrawiam
    Wiktor

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    U mnie pierwszy weekend lipca odpada na 100%, ostatni weekend czerwca pasuje najbardziej, a w grę ewentualnie wchodzi jeszcze drugi weekend lipca, chociaż będę musiał zapieprzać wtedy z jakiegoś wesela

    Pozdr

    Warsaw

  4. #14
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Zanosi się na to, że najbliższy turniej faktycznie odbędzie się po raz pierwszy w Warszawie. Ta kwestia mam nadzieję nie ulegnie już zmianie. Natomiast co do terminu, osobiście skłaniałbym się jednak ku dacie 26 czerwca, choć czasu zostało już niewiele. Traktowałbym tą datę póki co jako pierwszą przymiarkę i jeśli względy organizacyjne pozwolą chciałbym by wtedy właśnie odbył się turniej.
    Nie jest to jeszcze pewne, ale chciałem dać znać jaka jest aktualna koncepcja.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    hmmm 26 czerwiec troszeczke nieodpowiedni ze wzgledu na sobote i turniej pilkarski w ktorym byc moze wezme udzial wraz z boncem dlatego sklanialbym sie raczej na 27 lub lipiec
    pozdro
    palo

  6. #16
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Ja cały czas daję znać, że najlepiej było by się spotkać na początku lipca 3 i 4.

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Chcialbym wreszcie zaliczyc debiut w turnieju na zywo, wiec tez zabiore glos w dyskusji w sprawie terminu. Duzo osob proponuje jako date rozegrania 4 lipiec. Mysle ze wyraze tutaj opinie wielu osob, ze nie jest to najlepszy termin ze wzgledu na to ze wlasnie w tym dniu bedzie rozegrany final mistrzostw Europy w pilce noznej. A z tego co widze tutaj na forum, jest wsrod nas wielu kibicow. W zwiazku z tym ja jestem zdecydowanie za terminem 26 lub 27 czerwiec. Poza tym z tego co czytalem nizej Warsaw napisal ze nie bedzie mogl grac w pierwszy weekend lipca, a turniej bez obroncy tytulu to nie bedzie to samo.

    No i jeszcze jeden argument im szybciej tym lepiej

  8. #18
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    W 100% zgadzam się z moim przedmówcą

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    W takim razie umówmy się że będzie to niedziela 27.06
    bo ten termin jest chyba najszerzej akceptowany

    Ja sobie tak wszystko ustawię żeby móc przyjechać i wszystko gra 8)

    Pozdrawiam
    Wiktor

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    mysle ze faktycznie niedziela 27.06 to termin calkowicie odpowiadajacy wiekszosci zainteresowanych