Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    ważne abyś grał agresywnie z TP, setami i innymi dobrymi układami
    jak już poczujesz grę to możesz skorzystać z systemu jednego z prosów, który opisałem w dziale: Poker w Internecie - Kto z micro jest chętny?, bo nie ma sensu bawić się niżej niż NL25

    ps odbierz priv

  2. #22
    na 2+2 znalazlem to moze sie przyda
    http://www.notedpokerauthority.com/a...lay-tight.html

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    Postanowiłem drugi raz wrzucić swoje staty do analizy, w sumie teraz nie narzekam na grę ale może coś by można było poprawić. Ostatnio po waszych postach zmieniłem styl gry i gram bardziej agresywnie i szczerze mówiąc nawet się nie spodziewałem że aż na taką korzyść zmieni się moja gra, teraz to naprawdę aż chce się grać jak widać jakieś postępy! Serdeczne dzięki za odpowiedzi i czekam na następne. Staty są od 14 maja bo przesiadłem się na FTP i bardzo fajnie mi się tam gra.
    Pozdraiwam
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg 3.jpg (276.1 KB, 26 odsłon)
    • Typ pliku: jpg 1.jpg (310.3 KB, 26 odsłon)
    • Typ pliku: jpg 2.jpg (269.8 KB, 21 odsłon)

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Zbyt pasywnie za duzy gap pomiedzy vpip/pfraise (optymalnie powinno byc 2-3%) zbyt wiele callujesz i jak na moj gust za duzo rak grasz nadal (ale ja to jestem murek )

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    wiem że nadal jest za duża różnica pomiędzy vpip/pfraise ale staram się większość gier podbijać preflop ale jak dostanę np. Q,J na UTG1 to chyba raczej lepiej dać call niż reise, chyba że się mylę. Zawsze reisuje pary i karty typu A-K,A-Q itd. Szczerze mówiąc często mam problem z rozgrywaniem średnich kart takich jak K-Q, K-J, Q,J itd. A już za cholerę nie wiem jak rozgrywać K-K, zawsze robię reise i jak na flopie pojawi się As to już jestem w kropce, robię continuation bet jak koleś wchodzi to już przeważnie przegrywam partie. Ogólnie na tą parę często przegrywam.
    Ostatnio edytowane przez tygrys1111 ; 31-05-2008 o 15:31

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez tygrys1111 Zobacz posta
    ale jak dostanę np. Q,J na UTG1 to chyba raczej lepiej dać call niż reise, chyba że się mylę.
    mylisz sie
    najlepiej dac fold.

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    może i też masz racje, przynajmniej problem z głowy i kase można zaoszczędzić.

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez tygrys1111 Zobacz posta
    A już za cholerę nie wiem jak rozgrywać K-K, zawsze robię reise i jak na flopie pojawi się As to już jestem w kropce, robię continuation bet jak koleś wchodzi to już przeważnie przegrywam partie. Ogólnie na tą parę często przegrywam.
    Bez przesady. Jak się as pojawi, to trudno, ale przecież nie pojawia się za każdym razem...