Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Ale my Ci wierzymy że rozegrałeś więcej rąk niż to co tu jest. Ale to co dałeś to zdecydowanie za mało. Po prostu musisz troche pograc i wtedy wklej staty. A nie grać loose-passive tzn. że musisz więęęęęęęęęęęęcej betowac przed flopem, więęęęęęęęęcej betowac/raisowac po flopie i rzaaaaaaaaaaaadziej wchodzić do gry

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Zmniejsz VPIP , za często "bronisz" SB, za mało kradniesz blindów i nie calluj tylko raise albo fold. Na micro powineneś grać coś w stylu 15/12/3. GL!

  3. #13
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Ja proponuję 14/11/6 - działa nie tlyko na mikro

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    Właśnie o takie odpowiedzi mi chodziło.
    Więc muszę grać dużo agresywniej i wchodzić do gry z mocnymi kartami,czyli muszę zmienić styl gry.
    A te cyfry to oznaczają
    VPIP - 14
    VOL PUT IN FROM SB - 11
    PFR - 6
    dobrze to rozumiem??
    serdeczne dzięki za odpowiedzi
    pozdrawiam
    właśnie zauważyłem że nie nalicza mi postów, cały czas mam 54.spoko.
    Ostatnio edytowane przez tygrys1111 ; 07-05-2008 o 20:23

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    dobrze rozumiesz

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez tygrys1111 Zobacz posta
    VPIP - 14
    VOL PUT IN FROM SB - 11
    PFR - 6
    dobrze to rozumiem??
    Nie, to jest chyba VPIP/PFR/AF

  7. #17
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    racja, nie doczytałem

    żeby nie było, że piszę na "odwal się" zaznaczę jeszcze, że chodzi o Aggresion Factor Postflop (trzeba odznaczyć w Poker Trackerze, bo domyślnie jest ustawione razem z preflopem, co jest kompletnie bez sensu)

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    proponuję pooglądać sobie filmiki z gry na micro stawkach - gdzieś w dziale Poker w internecie był o tym jakiś wątek

    ps przeczytaj cały dział dla początkujących

  9. #19
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    jurwa nic z tych rzeczy, albo kumasz tę grę albo żadne filmy ci nie pomągą, takie jest moje zdanie, choć oczywiście można sie z nim nie zgodzić

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    co do gry w pokera to mam już wprawę tylko muszę troszkę styl zmienić z tego co piszecie, duży problem mam za to ze swoim charakterem ponieważ jak gram za długo na jednych stawkach i powoli idę do przodu to później przychodzi taki dzień że mi się to nudzi i zaczynam kombinować i oczywiście źle to się dla mnie kończy, przeważnie tak się dzieje w weekend kiedy dłużej mogę sobie pograć.
    pozdrawiam