Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    Tak jak w tytule,potrzebuję żebyście powiedzieli mi co źle gram, jakie błędy popełniam i co muszę poprawić w mojej grze żeby w końcu wychodzić na plus.
    Gram przeważnie micro stawki. Dodaję staty z PT jest trochę mało rąk bo mam kompa po formacie i nie wiem jak odzyskać resztę,ale trudno.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Mniej tych rąk nie dało się dać? Jak pograsz na jakichś stawkach chociaż 10 000 to wtedy wklej. LOL

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Jak zagra 10k to nie bedzie mial juz bankrola wiec wolal wczesniej wkleic

    A tak powaznie to zdecydowanie za malo rozdan ale w oczy rzuca za duza roznica miedzy vip a pfr.
    I jezcze widze myslenie "a jak dalem malego to juz dam duzego".
    Te rzeczy to latwo wychwycic nawet po 50 rozdaniach.

    Zagraj wiecej rak i wtedy wrzuc staty bo narazie to nie ma co oceniac.

    A tak wogle to ciekawe stawki jak na staz na forum

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    jeśli to nie jest żart to radziłbym przeczytać dział dla początkujących

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ja tyle rak gram w 2 godz, czy to znaczy, ze jak mam czerwone wyniki mam isc plakac ?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    pytasz, co jest nie tak? osobiscie proponuje zmienic jedyny gwarantujacy przegrana styl Loose-Passive-Passive na kazda dowolna inną opcję.

    pozdr
    warsaw

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    Ja tyle rak gram w 2 godz, czy to znaczy, ze jak mam czerwone wyniki mam isc plakac ?
    Ale on ma na czerwono nie dlatego, że dopadł go downswing, tylko ze, gra 30/8!

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    zaczyna grać i skacze po stawkach - to jak dla mnie największy błąd

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    He,he Kurak zauważył mój staż na forum, to fakt gram już około 3,4 lat ale kase przeważnie mam z freerolli, bardzo mało udzielałem się na forum i zapewne też dlatego mam marne efekty, również nie mam tak dużo czasu na grę jak bym chciał, mogę raptem około godzinki dziennie pograć. Programów wspomagających też nigdy nie używałem dopiero od chyba 2 tygodni mam PT i gametime także też zdawałem sobie sprawę że jak teraz napiszę na forum co do mojej gry to że większość z was będzie sobie jaja robić ze mnie, ale trudno. Teraz chcę po prostu nadrobić moje zaległości i zacząć w końcu porządnie grać w pokera a co do mojej ilości rąk to pisałem że mam kompa po formacie a nie wiem w jaki sposób mogę ściągnąć z bet365 moje pozostałe gry a na pewno by było ich parę ładnych tysięcy.
    Dzięki za odpowiedzi wezmę niektóre pod uwagę, zainteresowała mnie wypowiedź Warsawa czy mógłbyś bardziej ją rozwinąć.
    Sorry że tak się rozpisałem.
    Pozdrawiam

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    zaczyna grać i skacze po stawkach - to jak dla mnie największy błąd
    Trochę dziwnie brzmią te słowa w Twoich ustach, Igiel, ale oczywiście się z nimi zgadzam.

    Pepone