Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 168
  1. #21
    proszę o zapisanie nastepujacych osob: Slam,Arek,Marcin,Adrian,Krzychu i Hattricker dzieki

  2. #22
    Proszę o zapisanie mnie na wtorek

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    95
    YEAH CHACAL IS BACK






  4. #24
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    95
    Österreicher


  5. #25
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Mikołów
    Posty
    264
    zagram i ja
    pozdrawiam Roman

  6. #26
    Zgadzam sie z Wirem jak najwiecej niech idzie do puli.Jak ktos bedzie chcial pic to sobie cos kupi. Pozdro

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez czaki Zobacz posta
    Zgadzam sie z Wirem jak najwiecej niech idzie do puli.Jak ktos bedzie chcial pic to sobie cos kupi. Pozdro
    Ja też się zgadzam z Wirem, żeby nie było niejasności.

    Tylko tak jak mówiłem Fun-City chce mieć pewność, że im się to zwróci. Jutro pogadam z prezesem i może uda się zamienić dwa bony po 5 zł na opłate organizacyjna 5 złotową.

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    21
    Ja też proszę o zapisanie

    Słoń

  9. #29
    prosze o dopisanie dwoch graczy:
    Adaśko
    Bartas

    pozdro

  10. #30
    Cytat Zamieszczone przez Powerguard Zobacz posta
    YEAH CHACAL IS BACK





    Oczywiście, kto grał a nie gra będzie grał, jednak jeśli chodzi o mnie Pamiętaj, że "patologiczny hazard należy odróżnić od hazardu uprawianego przez osoby z zaburzeniami osobowości typu socjopatycznego (F60.2), u których występują szersze, utrwalone zaburzenia zachowania społecznego przejawiające się w zachowaniach agresywnych lub wskazujące w inny sposób na brak zainteresowania dobrem i uczuciami innych ludzi."
    To oczywiście taki żart bo to nie ta skala: "Do mojego ja skala mnie nie dotyka, pozwolisz że posłóżę się przykładem, jest pewien smok który nie jest gadem, podąża za serca śladem a nie za stadem, jego skronie zdobi tkany wolnością diadem...!"