Strona 4 z 28 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 271
  1. #31
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Jedno wielkie LOL


  2. #32
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Na razie widzę Macia, że najbardziej sławny przy tej sprawie to chcesz być ty. Piszesz takie bzdury, że aż w oczy szczypie! Zaraz się okaże, że mu wszyscy w tej Warszawie pomagali to zorganizować! Weź się zastanów zanim cos napiszesz, a nie pisz głupot....

  3. #33
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez Macia Zobacz posta
    wystarczy poczytac komentarze pokerzystow z Wawy w tym temacie zeby wiedziec ze to prawda... normalnie byly by ostre wstawki z bluzgami na gazete etc a teraz jest cichutko bo oni juz wiedza jak sie sprawa miala pewno
    Nice read Sherlocku!
    Pierdolona gazeta i inne portale!
    No i jaka będzie Twoja kolejna dedukcja? Nie wiem jak się miała sprawa czy próbuję tylko blefować po Twoim odkrywczym poście?

    A może jednak większość z warszawskich pokerzystów nie komentuje tematu ponieważ jest zszokowana jego treścią. To nic przyjemnego przeczytać że osoba którą znasz ba w moim przypadku mogę nawet napisać lubisz jest podejrzana o przestępstwo.

    Cytat Zamieszczone przez Macia Zobacz posta
    pewno calosc kasy przegral i byl w dlugach, zamiast mu pomoc to go w wawie jeszcze ogrywali pewno
    BEZ KOMENTARZA, proponuję wyślij CV do Times Polska masz talent do pisania felietonów, może przeczytamy wtedy coś ciekawego o szczecińskim podwórku pokerowym.

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    kirek, ty jak cos napiszesz... przeciez od dawna wiadomo, ze w warszawie sporo sie dzieje, w warszawie ogrywamy splukanych kolegow do cna i polecamy im nadzianych dunczykow do porywania. Warszawa to generalnie samo zlo i diabel i w ogole wykształciuchy. Juz my wszyscy wiedzielismy, jak to tu wyglada i siedzimy cicho. Tylko kirek sie wychyla i probuje dementowac... Zasada warszawiaka jest taka: tu sie tyle dzieje, my tu wszystko dokladnie wiemy, normalnie jest nagonka na gazety, ale teraz ani mru mru, ze SIEDZI CICHO, wiec sie kirek stosuj!!

    Nice read Macia! chcemy wiecej!

    pozdr
    warsaw

  5. #35
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Może zamiast chcieć więcej, lepiej uświadomić paru osobą, że skoro nic nie wiedzą na temat sprawy to niech lepiej nic nie piszą, zamiast ferment siać. Przedewszystkim narazie cała sprawa jest w toku, a jedyne co moge powiedzieć, to że Dusiciel nie był zdolny do takiego czynu. Wiec zamiast spekulować, oskarżać i robić sensacje lepiej spokojnie poczekajmy na rozwiązanie...

    __
    TT

  6. #36
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT Zobacz posta
    jedyne co moge powiedzieć, to że Dusiciel nie był zdolny do takiego czynu.
    TT
    LOL, to jest najlepsze

  7. #37
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Haha ale sie oburzyliscie,

    JD gdzie ja pisze bzdury ? Czytam artykul i go komentuje bo jest ciekawy i dotyczy wspolnego srodowiska. Moje zdanie wyrazilem, jezeli to prawda (nikt nie pisze ze to nieprawda wiec przyjmuje ze to PRAWDA) to Wy jako jego koledzy MUSIELISCIE wiedziec o jego problemach, wiec zamiast z nim grac dalej powinno sie mu pomoc. Probujesz jak zwykle byc ironiczny i zabawny, nei wychodzi ale trudno, nigdzie nie pisalem ze ktos z Was wiedzial o porwaniu...

    Kirek dlaczego bez komentarza ? A moze przydalby sie komentarz wlasnie, bo jezeli porwal dla okupu i potrzebowal kase tzn ze byl w dlugach, o czyms takim powinno sie chyba rozmawiac a nie pozostawiac bez komentarza ? Wszyscy mowimy o pokerze jako o grze umiejetnosci, zarzadzania bankrollem, raczej braku mozliwosci splukania sie a jak dochodzi do takiej sytuacji to sie wielce oburzacie i piszecie bez komentarza ?

    Spoko rozumiem, ze to Wasz kolega, ja jakos w moich postach nie widze o nim zlego slowa, napisalem tylko, ze zamiast go ogrywac trzeba bylo mu pomoc... a tutaj takie krzyki nagle ?

    Warsaw, piekny post, tylko ze hmm jakos kolege z Warszawy zamkneli za porwanie dla okupu, wiec Twoj post jest jakby nie na miejscu ... Probujesz wszystko ironizowac tylko troche sie nie da...

    Osobiscie sam chcialbym, zeby to nie byla prawda bo to tylko zaszkodzi spolecznosci pokerowej w tym kraju i zostanie z pewnoscia wytkniete jeszcze nie raz...

    A ze mam niezle ready to wiem, nie musicie mnie za to chwalic dodatkowo.

  8. #38
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Macia, dobrze się bawisz?

  9. #39
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Jacku musze Ci powiedziec, ze wcale dobrze sie nei bawie. Wrecz przeciwnie. Nie rozumiem tylko tego Waszego ataku na mnie bo nie powiedzialem tutaj chyba nic takiego ... Napisalem jak ja to widze.

    I uwierz mi, BARDZO bym chcial zeby to okazalo sie pomylka policji.

  10. #40
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Kurwa ale to się dzieje naprawdę,niech mnie ktoś uszczypnie bo nie wierze.