Strona 13 z 28 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 271
  1. #121
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    O rany... Czy tu naprawdę nikt nie jest dorosły?? No naprawdę bardzo to wszystko jest zabawne! Wsadzili naszego kolege do pierdla, hurra!!

    Żene i upoko...

  2. #122
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    201
    jd nie chcesz ciagnac watku (co zaznaczałeś juz co najmniej 4 razy) to dlaczego jestes w nim jednym z najbardziej aktywnych piśmiennych? zlej tych co tylko czekaja az dasz sie sprowokowac na kolejny komentarz..to samo do wszystkich rozsadnych uzytkownikow. znam dusiciela i leje na maksa z tego calego postu, ktory chyba najżywiej sie rozkrecil w historii pokerzysty.pl. Pozdr

    PS. poczytajcie sobie gorzkie zale albo slowniczek pokerowy, tam tez jest fajnie :]
    Ostatnio edytowane przez katchie ; 01-05-2008 o 03:31

  3. #123
    Warsaw , masz powód żeby się cieszyć jak małe dziecko ... w info z Komendy Głównej Policji nic nie ma o Warszawie , tylko o Kielcach .Żeby cie uspokoić przeżucam się na Kielce (to ironia dla twojego zrozumienia )

    JD , fajnych masz kolegów ... pozazdrościć .

  4. #124
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Wielokrotnie grywałem z dusicielem i jak usłyszałem o tej historii wczoraj w Hiltonie to nie mogłem uwierzyć. Podejrzewam że w tej sprawie jest jakieś drugie dno typu Duńczyk został ograny do zera i nie chciał oddać pieniędzy itp

    Mimo wszystko policja nie zatrzymuje ludzi bez powodu, trzeba poczekać na wyrok sądu i wtedy zobaczymy, ocenianie dzisiaj zwłaszcza przez paru forumowych idiotów to żenada.

    Poza tym dusiciel może mieć przesrane, po porwaniu i zabójstwie olewnika wszyscy są cięci na takie sprawy.
    Ostatnio edytowane przez Rado ; 01-05-2008 o 14:17

  5. #125
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez adrianos999 Zobacz posta
    JD , fajnych masz kolegów ... pozazdrościć .
    Ja przynajmniej mam kolegów...

  6. #126
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez katchie Zobacz posta
    jd nie chcesz ciagnac watku (co zaznaczałeś juz co najmniej 4 razy) to dlaczego jestes w nim jednym z najbardziej aktywnych piśmiennych? zlej tych co tylko czekaja az dasz sie sprowokowac na kolejny komentarz..to samo do wszystkich rozsadnych uzytkownikow.
    Masz rację katchie, ale jak czytam te bzdury to (jak zwykle w tego typu sytuacjach) nie moge wytrzymać i muszę coś napisać. Olewam to, że jakis małomiasteczkowiec ma pretensje do warszawiaków, że są z Warszawy. Ale niektóre posty w tym wątku mnie normalnie rozwalają! Choćby teksty o tym, że ogrywaliśmy Dusiciela i dlatego zdecydował się na taki krok. No przeciez to żal dupę ściska jak się czyta takie głupoty!

  7. #127
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Ja przynajmniej mam kolegów...
    LOL , nie ośmieszaj się tymi tekstami z podstawówki

  8. #128
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Mimo wszystko policja nie zatrzymuje ludzi bez powodu,
    LOL Rado! )) Nie skomentuję tego


    Rado u nas tak jest, że do aresztu idzie sie na wniosek prokuratury/sądu. Areszt to nie więzienie, tylko środek zapobiegawczy. Na razie sprawa wygląda tak - bo wierzę, że Dusi nic złego nie zrobił - że jest słowo przeciw słowu.

    JD, a Ty dalej wdajesz sie w pyskówki z gnojkami którzy mogliby być pewnie
    Twoimi dziećmi

  9. #129
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    JD, a Ty dalej wdajesz sie w pyskówki z gnojkami którzy mogliby być pewnie
    Twoimi dziećmi
    Dokładnie Jack, odpuść sobie

    Teksty w stylu
    JD , fajnych masz kolegów ... pozazdrościć .
    nie zasługują nawet na komentarz
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 02-05-2008 o 00:47

  10. #130
    Jak macie coś do mnie to piszcie na PW a nie śmiećcie wątku jakimiś obrazami pod moim adresem . Kulturka się kłania .