Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Czy w tym przypadku robicie 4 beta? Przeciwnik donk i ten 3bet napewno nie oznacza u niego monstera.

    Czy może lepiej dać mu zagrać CB, który zraiseujemy, lub tylko callniemy na bezpiecznym flopie, aby mógł zablefować turn. Tak czy siak grajać o stack na flopie.

    A jak zagralibyście to przeciwko dobremu graczowi. Zakładając, że macie image tight lub loose?

    saw flop | saw showdown

    Button ($23.63)
    SB ($18.01)
    BB BB ($18.68)
    UTG ($19.95)
    UTG+1 ($30.20)
    CO Hero ($48.00)

    Preflop: Hero is in the CO with A A
    2 folds, Hero raises to 0.80, 2 folds, BB raises to 2.00
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 28-04-2008 o 23:22

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    z DONKIEM 4betuję, bo nie mam zamiaru się denerwować, a z logicznym graczem, który by zrobił logicznego (większego) 3beta często calluję.

    ps nigdy nie calluję fishowych miniraisów z AA

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ja się tylko zastanawiam, czy ten donk callnie naszego pożądnego 4beta? A jak nawet callnie, to czy dopłaci coś jeżeli nie trafi monstera.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    ja bym dal call,masz pozycje,i raise porzadny na na jego CB,wtedy wyciagniesz od niego wiecej value,ale to zalezy od twojego wizerunku na stole,czy czesto 4 betowales preflop itd.
    P.S ostatnio widzialem na Card Runners jak wlasnie Brystmar na NL50 rozgrywal tak wlasnie KINGS.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    przykłądowa sytuacja z dzisiejszej sesji
    Dlaczego warto callować z Buttona

    FullTiltPoker Game #6214804503: Table Maroney (6 max) - $0.50/$1 - No Limit Hold'em - 19:39:47 ET - 2008/04/28
    Seat 1: igi3 ($102.60)
    Seat 2: roifer ($50)
    Seat 3: WCGRider ($181.85)
    Seat 4: Dakota0815 ($167.60)
    Seat 5: JailBirdRN ($117.95)
    Seat 6: chse2win ($101.65)
    WCGRider posts the small blind of $0.50
    Dakota0815 posts the big blind of $1
    The button is in seat #1
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to igi3 [ ]
    JailBirdRN folds
    chse2win folds
    igi3 raises to $3.50
    WCGRider raises to $14
    Dakota0815 folds
    igi3 calls $10.50
    *** FLOP *** [ ]
    WCGRider bets $24
    igi3 raises to $88.60, and is all in
    WCGRider has 15 seconds left to act
    WCGRider calls $64.60
    igi3 shows [ ]
    WCGRider shows [ ]

    Sytuacje w których LAG czy TAG mnie 3betuje z any two z BB czy SB są bardzo częste, dlatego call w long runie jest najbardziej opłacalny.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    z DONKIEM 4betuję, bo nie mam zamiaru się denerwować, a z logicznym graczem, który by zrobił logicznego (większego) 3beta często calluję.
    Zgadzam się, nic mnie bardziej nie wkurwia niż pocket rockets pokonane przez fisha, który wchodzi mi w mojego pf raise z jakimś J6s!
    Jeśli masz pozycję to na lepszego gracza opłaca się callować, więcej wyciśniesz, ale bez pozycji dałbym 4beta.

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Zgadzam się, nic mnie bardziej nie wkurwia niż pocket rockets pokonane przez fisha, który wchodzi mi w mojego pf raise z jakimś J6s!
    Jeśli masz pozycję to na lepszego gracza opłaca się callować, więcej wyciśniesz, ale bez pozycji dałbym 4beta.
    Ale tutaj wlasnie mamy pozycje...

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Zgadzam się, nic mnie bardziej nie wkurwia niż pocket rockets pokonane przez fisha, który wchodzi mi w mojego pf raise z jakimś J6s!
    Jeśli masz pozycję to na lepszego gracza opłaca się callować, więcej wyciśniesz, ale bez pozycji dałbym 4beta.
    Ale dla mnie wlasnie marzeniem jest donk reraisujacy moje AA z J6. Grunt to go wtedy nie wystraszyc i zachecic do blefow, steali, itp. Zauwaz, ze gosciu zeby byc lepszy musi trafic tripsa albo 2 pary z flopa, a nawet jak trafi te dwie pary to takim wielkim faworytem wtedy nie jest.
    A co do tego przypadku to warto nadmienic, ze mamy 2,5 razy wiekszy stack, czyli na pewno nie staniemy przed decyzja: czy zagrac all-in?