Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Wspominałem juz o tym w innym wątku ale ten temat powinien się znaleźć w tym dziale, więc jeszcze raz.

    O ile radzę sobie na SH 6 osób to nie idzie mi SH 5 osób np na Bossie. Zdałem sobie sprawę że granie tight w stylu np 18/13 w 4-5 osób się nie sprawdza. I proszę o jakieś porady:
    - jakie mniej więcej powinno być VPIP ogólnie a jakie dla danych pozycji - przykładowo (dla gracza solidnego grającego raczej tight)
    - może jakieś przykłady zakresów rąk z którymi powinniśmy wchodzić z danych pozycji.
    Chodzi mi o niskie stawki np NL25. Nie czekam tu tylko na wypowiedzi jakichś super znawców . Jak ktoś sobie radzi na NL25 grając SH 5os to niech się wypowie.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536

    Ja to traktuję tak:

    UTG po prostu się zamienia na MP.


    18/13 - trochę za duża luka - za dużo limpujesz lub callujesz

    staty 18/17 powinny się sprawdzać na micro 5os.

    ps: Nigdy sobie nie radziłem na NL25, więc mogę się mylić.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta

    18/13 - trochę za duża luka - za dużo limpujesz lub callujesz

    staty 18/17 powinny się sprawdzać na micro 5os.

    ps: Nigdy sobie nie radziłem na NL25, więc mogę się mylić.
    Sporo osób ma staty typu 18/13 16/12 20/14 itp itd... Coś w stylu 18/17 to mają gracze z wyższych stawek. Granie na zasadzie że prawie każde wejście to jest raise, to kosmos dla graczy z niskich stawek - będą mnie uważać za jakiegoś szalonego LAGa i raisowac często a tego nie chcę

    Poza tym mi chodziło o to czy VPIP rzędu 15-19 to nie za mało na 4-5 osób. Płacimy blindy w 40-50% rozdań i tak rzadko wchodzić do gry z pozostałych pozycji... jak ktoś tak gra i wychodzi na + zwłaszcza przy 4 osobach, to respekt ode mnie

    Ja się zastanawiam czy dobre byłyby staty VPIP dla UTG/CO/BTN rzędu 18/24/30 i ostatecznie VPIP coś pi razy oko 25% - co o tym sądzicie?

    PS
    Igiel jak to sobie nie radziłeś na NL25? A radzisz sobie wyżej. Na Ongame sobie nie radzisz a na FTP sobie radzisz. LOL. To może ty powinieneś od razu grać NL1000 na PS
    Ostatnio edytowane przez AdamBB ; 27-04-2008 o 20:38

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Proponowałbym obejrzeć coś z CR
    Wykup sobie pakiet 24 godzinny - jest tam coś około 13 filmów z NL25 dotyczących SH


    Jakoś tak wyszło - NL25 mam coś koło 0 po wielu tysiącach rozdań
    Na FTP i PS miałem najlepsze wyniki i gra na takich softach jest naprawdę przyjemna - szczególnie na FTP.
    Na ONGAME jeszcze wrócę się odegrać

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Igiel jak to sobie nie radziłeś na NL25? A radzisz sobie wyżej. Na Ongame sobie nie radzisz a na FTP sobie radzisz. LOL. To może ty powinieneś od razu grać NL1000 na PS
    Może igiel ma fancy play syndrome

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    102
    Ja gram zdecydowaną większość rozdań na 5max i moje staty to 18/15/3.5, a więc dość NIT-owato, ale na wyniki nie narzekam. Najważniejsze to dostosować się do przeciwników, a ja zawsze szukam luźnych donków i tam taka gra przynosi najlepsze rezultaty. Chociaż czasem jak trafi się jakis mega-tight stół to mam nawet 24/20, ale przeważnie wolę sobie poszukać easy money niż grać lag-iem

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    tylko po pijaku grasz LAGIEM
    28/24/3

    AdamBB zainwestuj jedno BI w CR - nie pożałujesz
    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 27-04-2008 o 23:37

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Napisz coś więcej o CR i o tych filmach
    Gdzie to się kupuje?
    O co chodzi z tym pakietem 24 godz o którym wspomniałeś?
    Jakie BI mam zainwestować - z NL10 czy z NL50 ?

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    tutaj na ostatnich stronach znajdziesz potrzebne info

    http://forum.pokerzysta.pl/showthrea...runners&page=7

    Filmów z NL25 niestety nie oglądałem


    z NL50 i NL100 bardzo polecam filmy Brystmara