Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    trojka a powiedz mi czy ty nie miales juz kiedys podobnych problemow w innym roomie?byc moze sie myle, ale cos takiego mi sie kojarzy

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    112
    Chili to jeden z najwiarygodniejszych roomow w ipoker ( najwiekszy odsetek ludzi z ipoker gra w chili bo maja najlepszy bonus ), jak tam gralem wyslalem z 20 maili i na zaden nie czekalem dluzej niz godzine.. nawet w niedziele.
    Sprawdz czy w Tournament history masz te turnieje.. jak nie to sprawa sie wyjasni, a jak przy stanie konta 4k$ zagrales 3 turnieje x 1k$ i wszystkie na sitoucie to w kazdej sieci by pewnie zablokowali takie konto.

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    z tego co ja zrozumialem to zagral 3 turnieje za laczna sume 1000$...

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    112
    Racja zle doczytalem. W kazdym razie jak na stan konta 1700$ zagrac w 3HU za 60% bankrolla tez smierdzi na kilometr

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    TrojkaT napisal:
    "Witam
    Ostatnio troche gralem na Pokerdream.pl ze wzgledu na Polska lige i 50% rakeback. I spotkal mnie dzis totalny szok. Rano wstalem i chcialem se pograc, patrze a ktos gra na moim nicku za moje pieniadze, bylem w szoku. Probowalem sie logowac kilka razy no i typa juz nie bylo, od razu zmienilem haslo .Napisalem do suporta, to mi zablokowali konto do wyjasnienia sprawy.
    Mam jeszcze na swoim koncie historie przelewow jak byly dokonywane dzis o godz. miedzy 5-6 rano przelewy moich pieniedzy na inny nick (lub nicki tego niewiem). Teraz stracilem pieniadze, nie moge grac w lidze itd. Czy ktos sie spotkal z podobnym przypadkiem ??
    Nie wiem jak to sie skonczy, masakra"

    moze powtorka z historii tylko teraz lepiej rozegrana.

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    heh ogolnie to nie wiem co ty ziomus kombinujesz ale raczej jestes "troche" winny temu wszystkiemu...

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    o tym mowie, troche pechowy, ale jeszcze byla oprocz tego jakas przygoda.

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Wy jednej rzeczy nie czaicie, przy zarejestrowanych turniejach zamknolem serwer, wyskoczyla informacja ze z turniejow zostalem "unregister", poszedlem spac. Rano konto bylo juz zablokowane.
    I co wy mysliscie ze ja walki robie ?? jak mozna oddac 1000$ 3 graczom z roznych krajow bedac na SIT OUT. Juz gram pare ladnych lat

    Miga$ - nie wiem czym tu smierdzi a co to za bankroll 1700$ ? dopiero zaczynalem grac
    krakers - tak mialem widze ze kolega szybko znalazl, stara historia ale niestety prawdziwa
    svisstack - duzo na chacie gadalem, ale zoabcze bo mi cos tam przysylali
    maddog - czaje, patrzysz obiektywanie, ale uwierz mi jest jak napisalem
    luk1975 - jaki tam stan konta duzy, mialem wiele razy duzo wiecej i napewno o tym wiedza z chili

    Ogolnie z Chilipoker jest ok, support itd. no ale zdazyla sie taka sytuacja
    Bede pisal jutro dalej do nich emaile

    pozdrawiam

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Moze wina softu - moglo Ci napisac ze wyrejestrowalo, ale cos sie przywiesic i tak naprawde nie wyrejestrowalo... kto sie rejestruje do 3 turnieji i zamyka soft na ostro? trzeba sie wyrejestrowac pokolei dla swietego spokoju zobaczyc czy kasa sie zgadza i wtedy isc spac. Wiem z doswiadczenia, ze ipoker (pewnie nie tylko ta siec) nie lubi walkow i jest na to wyczulona...

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    na PS gdy zamykam soft na ostro jest komunikat ze jestem zarejstrowany w turnieju S&G ale gdy dam OK to mnie nie wyrejstrowuje musze dac cancel i sie wyrejstrowac "recznie".

    jaki komunikat jest przy zamknieciu softu chili?
    jak ktos gra na chili to moze sprawdzic, sam jestem ciekaw jak to u nich jest.
    .................
    na expekt jest tak ze po zamknieciu na ostro pyta sie czy chcesz sie wyrejstrowac i jak dasz OK to wyrejstrowuje i jest komunikat o tym ze wyrejstrowalo, wiec na chili pewnie tez tak jest.
    ...................
    to pozostaje jedynie udowonic im ze sie wyrejstrowales,
    proste to nie bedzie
    ale sprawdz moze internetowe pliki tymczasowe z tej daty moze cos tam sie ostalo
    dobrze tez bybylo znac dokladny czas tego zdarzenia i im go podac jak beda chcieli to moga cos znalezc u siebie.
    Ostatnio edytowane przez jarsza ; 27-04-2008 o 11:05