Strona 15 z 19 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 183
  1. #141
    Dołączył
    Dec 2004
    Przegląda
    Podkarpacie
    Posty
    267
    Biały wielkie gratulacje, sledzilem Twoja gre od poczatku do konca, przy okazji grajac kilka turkow
    Generalnie gra dobra, a patrzac na sytuacje z przegranym KK i tym, ze zostales wtedy shortstackiem to mega tight jak najbardziej na miejscu (tym bardziej, ze gra toczyla sie o naprawde duze pieniadze).
    Jedyna uwaga, gdy dawales all iny z dobra karta, wstawales od stolu, do tego przyzwyczailes rywali - po all inie z A5 rowniez powinienes wstac. Papa prawdopodobnie moglby wtedy spasowac. Przynajmniej ja to tak odebralem.

    Jeszcze raz gratuluje.

    P.S. Jeszcze jedna uwaga, byles na BB i miales bodajze AJ diamond, rywal na SB mial chyba 67 heart i zagral all ina, w tym miejscu ja pokusilbym sie o sprawdzenie.
    Ostatnio edytowane przez shaolin26 ; 11-05-2008 o 11:10

  2. #142
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    shaolin26 ma racje, koleś cię sprawdził z twoim A5 okazałeś słabość(strach), gdy nie wstałeś tak agresywnie od stołu Mi się to od razu rzuciło w oczy, ale łatwo oglądać, a gorzej grać ...
    Wielki gratulacje
    Pozdrawiam

  3. #143
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    A ten turniej jest raz w roku czy to jednorazowy był?

  4. #144
    Chlopie wygrales 450K. pierdol to co tu pisza hahaha

  5. #145
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    Milioner:P

  6. #146
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Warto wskoczyc na http://www.worldpokercrown.com/en/ i zaglosowac kto zostanie zwyciezca, beda rozlosowane pakiety na WSOP-a wsrod tych co trafią "Who will take the WPC down? Vote now!
    Vote for a finalist to win the WPC and you could score a free WSOP $17,000 package! "

    No dobra, udało mi się prawidłowo wytypować zwycięzcę. Wie ktoś co dalej?

    EDIT: aha, przegapiłem turniej, odbył się 10ego maja FFS
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 12-05-2008 o 15:42

  7. #147
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez shaolin26 Zobacz posta
    Jedyna uwaga, gdy dawales all iny z dobra karta, wstawales od stolu, do tego przyzwyczailes rywali - po all inie z A5 rowniez powinienes wstac. Papa prawdopodobnie moglby wtedy spasowac. Przynajmniej ja to tak odebralem.
    .
    Typowy Gravity Tell, no ale grajac pierwszy raz na zywo i to o taka kase ciezko robic od razu wszystko dobrze.

    Grats

    Goral

  8. #148
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272

  9. #149
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Nice, jest parcie na szkło no upominki to napewno pytanie jak z tym podejść do US - jeśli ktoś ma pomysły to doradźcie.

  10. #150
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    no teraz po artykule US chuba nie odpusci ...