Strona 14 z 19 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 183
  1. #131
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Biały, dołączam się do gratulacji! Keep up the good work!

  2. #132
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    Nie jest Polakiem więc biały na razie dzierży rekord.

    Gratulacje
    Ale mówi po polsku.

  3. #133
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    widze ziomek z mojego MIASTA ! a ja dopiero teraz zlukalem temat!!!


    GRATULACJE!!

  4. #134
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Kamyk masz zdecydowanie racje. Gra byla tragiczna a poziom zerowy ale to dlatego ze grali o olbrzymie pieniadze ktore ich sparalizowaly po prostu. Widac bylo po ich grze, ze to ich najwieksza szansa i kazde kolejne 30k to kosmos. Van Bavel faktycznie gral najlepiej ze wszystkich i szkoda ze przegral bo zasluzyl zeby to wygrac. Miazdzyl ich a zwlaszcza bialego Bialy modlil sie o kazde kolejne miejsce (nie dziwie mu sie) ale przez to gral najslabiej ze wszystkich.

    Ale... dzieki jego grze zajal 3 miejsce i zgarnal najwieksza kase z Polakow do tego czasu i za to WIELKIE GRATULACJE !! Widac ze taka gra mu sie bardzo oplacila i mega tight strategia dzieki temu idiocie co byl chip leaderem przyniosla efekty Szkoda, ze nie wygral rozdania z KK bo dlugo czekal na taka reke wtedy by pewno wygral ten turniej i dopiero by bylo milo

    Gratulacje Bialy !!! Mam nadzieje, ze nastepnym razem juz nie dasz sie tak bezczelnie okradac !!

  5. #135
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Brawo Bialy, juz było z tobą nieciekawie w pewnym momencie A co do gry to gracze byli oszołomieni kwotą o jaką grają bo jak wytłumaczyć zrzucenie KK preflop?

  6. #136
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Hilm Polakiem nie jest, ale Maciek Gracz tak i póki co to on wygrał jednorazowo największą kwotę.

    Oczywiście nie chce ujmować niczego z sukcesu Białego, dla którego wielkie gratulacje.

    Pozdrawiam

  7. #137
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    -
    Posty
    295
    Wczoraj w nocy wróciłem z Hiszpania, i na szybkiego odpowiem na kilka pytań.
    Na wstepie dzieki wszystkim za doping.
    Odnośnie mojej gry, to był mój pierwszy turniej na żywo, myślelem że bedzie gorzej ale było ok.
    Na poczatku nic nie grałem ponieważ przez pierwsze 1,5 gry moje najlepsza karta to było chyba 7 10, wiec z czym do ludzi.
    Odnośnie sytacji z przegranym KK, ja jako pierwszy wykonałem ruch, nastepnie koles zagral all in wiec przekonany byłem ze moge dac tylko call.
    W turnieje chyba dwa razy spasowałem AJ, w pierszej sytuacji miałem lepsza karte a w drugiej gorsza , bo gosc miał AQ, obie sytuacje były bardzo podobne, spasowalem po podbiciach przeciwnika, stad moje pytanie, dlaczego jak spasowalem w pierwszej sytuacji to wszyscy pisali co za idiotyczny fold natomiast w drugies sytuacji ze dobry pas, latwo oceniac jak sie widzi karty.
    Przez ponad 10 godzin gry ( najpierw gralismy w 10 przy normalnym stole) dostałem takie karty (troszke mogę się myliś):
    dwa razy KK - raz przegralem
    dwa razy QQ - wygrane
    raz JJ - przegrane
    raz AQ - wygrane
    chyba 4 razy AJ - dwa razy wygrane i 2 razy spasowane
    I to byly wszystkie lepsze moje lepsze rece, troche za mało jak na tyle godzin gry, przec caly turniej raz ułożyłem fula (przegrałem), raz trojke i raz strita. Nic pozatym, zadnych innych trójek, stritów, kolorów nawet 2 par nie miałem.
    Na temam gry z pozycji, jak widzieliście prawie przes cały turniej byłem na shorcie wiec jak mogłem grac z pozycji, kradziez blindów nie wchodziła w grę.

  8. #138
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    gg

    ciekawi mnie jak masz zamiar wycyckać US

    czy wygrana jest dopisana na pacific ?
    Ostatnio edytowane przez kszysio ; 11-05-2008 o 09:10

  9. #139
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Eee, Biały było dobrze, jedynie jest szkoda tego rozdania kiedy miałes KK na AK i kościu fula dostal na turn, szkoda bo gdybys wtedy sie podwoił walczyłbyś o pierwsze miejsce pewnie, ale i tak dobrze że sie podniosłeś z 20k i zająłeś 3 miejsce, brawo!

  10. #140
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    24
    Ja bym sie tekstami innych osob za bardzo nie przejmowal.. Sam wiesz jak gra wygladala. Gra live bardzo rozni sie od gry online. Tym bardziej jak z czolowki spaniesz na sam koniec i musisz walczyc o utrzymanie. Wtedy wszelkie taktyki biora w ....., a jedynym celem jest jest podwoic, potroic itp Jak dla mnie grales dobrze, agresywnie, zmuszales przeciwnikow do sprawdzania z dziwnymi kartami co dalo Ci troszke tys. zetonow

    P.S.
    Zwyciesca sprawdzajacy AJ(?nie pamietam) z K3 i ulozenie strita? :P Nie mam pytan