Strona 16 z 19 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 183
  1. #151
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    -
    Posty
    295
    Odnośnie artykułu, to sie na niego na poczatku nie zgodziłem, ale powiedzieli że i tak na pisza z moją pomocą czy nie. Na szczęście sie zgodziłem, wysłali mi pierwsza wersje i tam pisali takie bzdury że szkoda gadać (m.in. że jestem najlepiej zarabiającym pokerzystą w Polsce), trochę go poprawiłem ale i tak po przekręcali moje słowa.
    A zdjęcia wogóle miało nie być. Dzisiaj wyszła gazeta a dopiero wczoraj zostałem poinformowany że bedzie zdjęcia i nic nie mogę z tym zrobić, ponieważ oni zdjecie znależli w internecie, a skoro jest w internecie to jest podane do informacji publicznej i oni maja prawo je wydrukować.
    Trochę z tym przegieli.

  2. #152
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Nice, jest parcie na szkło no upominki to napewno pytanie jak z tym podejść do US - jeśli ktoś ma pomysły to doradźcie.
    nie zaryzykowałbym nie ujawnianie tego

  3. #153
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    mysle, ze spokojnie mozesz ich podać do sądu jesli opublikowali wizerunek bez zgody... co prawda podpisywales pewnie cos z 888 ze oni moga wykorzystac Twoj wizerunek, ale raczej nie upowaznia to wszystkich innych. Pozatym jak taka gazeta uslyszala o takim turnieju? ktos musial podeslac im linka do pokertexas (wogole pokertexas pytal Cie czy moze o Tobie napisac?) pzdr

  4. #154
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    chyba dowiedziec sie nie trudno bo wnecie tego pelno, a moze ktos znajomy chcial zrobic nierspodzianke , ale ciekawe jak to sie skonczy , najwyzej bedizemy mieli wkoncu jakis poczatek rozwiazywania problemu opodatkowania wygranych

  5. #155
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    A dlaczego wszedzie podaja ze Biały dostał sie z satelity za 35$ jak grał razem z Cogito za 100$, to była jeszcze jakas satelita drugiego stopnia?

  6. #156
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    bo moze najpierw gral satelite za 35$ do tej za 100$?

  7. #157
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez gordong Zobacz posta
    nie zaryzykowałbym nie ujawnianie tego


    A niby co ma zrobic ? dzien dobry gralem nielegalnie w pokera i wygralem 220 tys $ i chetnie zaplace podatek prosze powiedziec tylko ile

    pozatym kase dostal pewnie na konto w pokerroomie Wiec teoretycznie narazie ma kase w Wirtualnych Pieniadzach

    Narazie nie ma jak tego opodatkowac wiec pewnie lepiej niech sie nie wychyla

    A pozatym zawsze mozna zaplacic jakiemus prawnikowi za analize prawna moze znajdzie jakis kruczek ale srednio widze zeby biały chetnie chciał oddac 80k $ US


    a Co do wizerunku to napewno nie maja prawa go umiescic bo gdzies go tam sobie znalezli

  8. #158
    bez pisemnej zgody na wykorzystanie wizerunku, nikt nie może czegoś takiego robić - jak kogoś interesuje to KC wszystko wyjaśnia.

  9. #159
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    A niby co ma zrobic ? dzien dobry gralem nielegalnie w pokera i wygralem 220 tys $ i chetnie zaplace podatek prosze powiedziec tylko ile

    pozatym kase dostal pewnie na konto w pokerroomie Wiec teoretycznie narazie ma kase w Wirtualnych Pieniadzach

    Narazie nie ma jak tego opodatkowac wiec pewnie lepiej niech sie nie wychyla

    A pozatym zawsze mozna zaplacic jakiemus prawnikowi za analize prawna moze znajdzie jakis kruczek ale srednio widze zeby biały chetnie chciał oddac 80k $ US


    a Co do wizerunku to napewno nie maja prawa go umiescic bo gdzies go tam sobie znalezli
    skoro nie potrafisz wykombinowac nic ciekawszego to faktycznie jezeli jakims cudem wygrasz taka kase to sie nie wychylaj. mozliwosci jest jednak troche wiecej. co do nielegalnosci to juz kilka razy pisales ze pok jest nielegalny, jestes gangusem i niech tak zostanie. jest minimalna szansa ze masz racje. a co do ujawnienia to lepiej dac w najgorszym z mozliwych wariantow 80k$, niz 200k$ i zaliczyc "wakacje".

  10. #160
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    gordong czym rozni sie nie wychylanie od "wykombinowania czegos ciekawszego" nie ma przeciez legalnej metody by to opodatkowac

    Chyba ze wedlug Ciebie "pranie brudnych pieniedzy" jest czyms lepszym od nieujawnianych dochodow

    Oczywiscie jest wariant ze przyznaje sie do gryw pokera online Polska jakos tam go karze a on odwoluje sie do jakiegos sadu Uni Europejskiej ze zgodnie z prawem unijnym mial prawo grac (o ile pokerroom jest zarejestroway w kraju UE)