Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
  1. #21
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Kepucz moj blad,mail na jaki wyslali do Ciebie jest poprawny (zle napisalem tutaj) wiec nie wiem czemu nie doszedl...

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Cytat Zamieszczone przez adrianos999 Zobacz posta
    proponuję małe obstawianko Jak myślicie , kto pierwszy zbankrutuję , a kto pierwszy ugra 1000$ ?

    Mój typ:
    Bankrut - AaSsHh
    Zwycięzca - Macia

    taki strzał w ciemno
    Zwycięzca może być tylko jeden: Kepucz !!!

  3. #23
    pożyjemy , zobaczymy
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 12-05-2008 o 11:04 Powód: usunięty zbędny cytat

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Łomża
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez Macia Zobacz posta
    Kepucz moj blad,mail na jaki wyslali do Ciebie jest poprawny (zle napisalem tutaj) wiec nie wiem czemu nie doszedl...
    To ja też niewiem ale nieważne, GL

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez adrianos999 Zobacz posta

    Mój typ:
    Bankrut - AaSsHh
    Zwycięzca - Macia
    Macia ! Nie bankrutuj mi po 2 dniach!Daj sobie trochę pokibicować .

  6. #26
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Nie dam rady sie odbic Kilka bad beatow na poczatku mnie zniszczylo... Musialbym miec teraz juz duzoooooooo farta, ale tak to jest jak sie wtapia 1/10 rolla JJ vs KQ na flopie KJx albo 3outery wypadaja frajerom

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    338
    Ty Fiszko! A to przeciez takie latwe zadanie

    P.S. Na ile zleciales?

  8. #28
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Lysy ja nigdzie nie pisalem, ze to latwe zadanie jak Ty to robiles. Nie pisalem wlasnie dlatego, ze wiem, ze to zajebiste trudne zadanie bo bez szczescia na poczatku sie tego nie zrobi.

    Spadlem juz praktycznie na 0 Jeszcze mam zeby zagrac stolik/sng czy cos i kminie wlasnie jak to rozwiazac zeby jeszcze zawalczyc o odbicie sie

  9. #29
    No nie ... Wypowiedźi na blogu Jack71 mnie rozwalają . Czym wy ku...(UNIBET ) kierowaliście się podczas wyboru do tego freerolla ? ... i mnie nie uwzględniając na przykład . Mogłem ścieme pisać , że SM na PS wygrałem :/

    Macia , żejdź na najniższe możliwe stawki i graj mega tight . Ale myślę , że ci zostało ze 10E , wieć ciężko z takim rollem .

    EDIT. łupaj SnG za 0.09$

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    338
    Taki joke Macia no offence
    Ostatnio edytowane przez Łysy ; 14-05-2008 o 14:13