Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11
    proponuję małe obstawianko Jak myślicie , kto pierwszy zbankrutuję , a kto pierwszy ugra 1000$ ?

    Mój typ:
    Bankrut - AaSsHh
    Zwycięzca - Macia

    taki strzał w ciemno

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    63
    Mam pytanie takie z grupy technicznych: jak to jest ze startem tej zabawy - mianowicie czy mam wypłacić swoje pieniądze czy nic z nimi nie muszę robić? W jakiś tam sposób będzie to odliczone? Może to coś oczywistego, ale nikt o tym nic nie wspominał, dlatego pytam. Z góry dzięki za info.

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    170
    Tak musisz wyzerowac konto pokerowe. Po prostu przelac kase z pokera na konto bukmacherskie unibetu.
    Jesli sie myle to prosze mnie poprawic
    Pozdrawiam
    Tomek

  4. #14
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Nie mylisz sie. Kazdy dostal maila i trzeba je czytac, czego pewno nie zrobiliscie a jest tam napisane, ze jak ich nie przelejesz do jutra to grozi dyskwalifikacja

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    63
    Pisanie "każdy dostał maila" jest lekko jasnowidzkie za przeproszeniem - ja akurat nic nie dostałam. Ale dzięki za odpowiedź.

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Łomża
    Posty
    263
    Ja też nic nie dostalem, wiec jak to ma byc? bo mam euro na unibet?

    Pzdr

  7. #17
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Hmm dziwne w takim razie, ja dostalem maila, nie jest to raczej jasnowidztwo bo nie wysylal go randomo Tusk a organizator imprezy w ktorej gra 9 osob, przyjmuje wiec na pewniaka ze maile dostaliscie.

    Sprawdzilem i mail zostal wyslany do 9 osob, miedzy innymi tez na tomkep(malpa)op.pl to chyba Twoj Kepucz? Moze macie inne maile niz na unibet albo macie maila w spamie...

    W kazdym razie mail wyglada tak:

    Witam i gratuluję!
    Zajmując miejsce w czołówce turnieju Challenge freeroll zagwarantowaliście sobie miejsce w zabawie:
    Wielki pokerowy challenge.
    Wyścig rozpoczyna się w poniedziałek 12 maja. Tego dnia po godzinie 13.00CET na wasze konta pokerowe wpłynie €50! (wszyscy dostaną pieniądze w tym samym czasie)
    Od momentu kiedy pojawi się ten bonus zaczynamy rywalizację. Gracze, którzy w tej chwili mają na swoich kontach pokeorwzch pieniądze proszeni są o przelanie tych funduszy do swoich kont bukmacherskich, (tak aby na kontach pokerowych było zero) w przypadku nie spełnienia tego warunku do godziny 12 w poniedziałek 12 maja zawodnik może zostać zdyskwalifikowany.
    Zawodnicy zostają podzieleni na trzy grupy:
    Team 1
    AaSsHh
    poligraf86
    axara
    Team 2
    jack71
    arsen1990
    yahaya
    Team 3
    JagaForever
    Macia
    kepucz
    Wszyscy uczestnicy są zobowiązani do codziennego wysyłania wyników gry z poprzedniego dnia.
    Stan wyjściowy, stan końcowy, profit (lub strata).
    Wynik każdej sesji proszę przesyłać codziennie na adres promocje@unibet.com przerwa w wysyłaniu takiego wyniku dłuższa niż 3 dni może spowodować wykluczenie z promocji.
    Każdy gracz zobowiązany jest także do wysyłania co najmniej 2 krótkich postów w tygodniu z krótkim raportem na temat gry. Posty jak i wyniki będą publikowane na stronie http://mistrzpokera.unibetblogs.com/ (strona w budowie)
    Wszelkie uwagi, problemy lub sugestie proszę kierować na email promocje@unibet.com
    Unibet życzy wszystkiego dobrego i powodzenia.
    Niech zwycięży najlepszy!
    Pozdrawiam
    Leszek

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    czy uczestnicy tej promocji mogą grać w dowolną grę? czy jest jakies odgórne ustalenie?? bo jeśli nie to obstawiam kepucza na zwycięzce. słyszałem ze jest wymiataczem hu, wiec plan 10 bi, jeden stół powienien w ciągu tygodnia przynieść 1000 $

    pozdro

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    ja bym sie bardziej zastanawial w jaki sposob unibet chce kontrolowac chip dumping....
    nie zebym podejrzewam ale przeciez zrobienie czegos takeigo to zaden problem, nawet bez zostawiania jakichkolwiek sladow

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Łomża
    Posty
    263
    Dzieki Macia, mój mail to tomkep@o2.pl a nie tomkep@op.pl(sprawdzalem w unibet mam dobrze wpisany) wiec zapewne niemoglem dostac powyzszego maila.
    sinobrody00 zadnym wymiataczem nie jestem w tydzien to niemam szans bo musialbym porzucic dla challengu normalna gre a na to szans niema...bede zadowolony jak w ustalonym terminie uda mi sie dosc do 1000.

    Pzdr