Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 139
  1. #31
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    254
    W dniu dzisiejszym odbędzie się kolejny 8 turniej z cyklu MLTH.
    Serdecznie zapraszamy.
    PePe i Krawcu

  2. #32
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    254
    Na czas-okres trwania wakacji, ZAWIESZAMY działanie ligi Ligi MLTH.
    W czwartki można będzie organizować turnieje zastępcze.
    Co do formuły turniejów i buyina to zobaczymy w czwartek, jednakże opowiadam sie za turniejem deepstack (8000 żetownów) i wpisowym na poziomie 150 PLN.
    http://forum.pokerzysta.pl/images/smilies/whacky.gif

  3. #33
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    uscislajac:
    spotykamy sie tak czy tak w czwartek o 19:30 i w zaleznosci od freq gramy turniej/stolik (!?)
    wrzuccie standy ligi ( i falconowej pewnie tez chca uczestniczacy w niej gracze)
    wakacje pojecie wzgledne - dobrze rozumuje ze wracamy do ligi w pierwszym tygodniu wrzesnia?

    pzdr

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Może zamiast formuły turnieju zmienić rodzaj pokera? PLO rebuy proponuję. Ale na deepstacka narzekać nie będę.

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    wiele osob wie ze mnie do omahy 2x namiawiac nie trzeba ale o ogolnym zainteresowaniu nie ma tu mowy
    slyszalem ze grywane sa stoliki dealers choice - mozemy tu zawsze pokombinowac texas/omaha lub wiecej wariancji

  6. #36
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    przypominam ze spotykamy sie o 19:30 najpozniej 19:40 chcemy wystartowac
    poniewaz zapowiedzialy sie nowe osoby zagramy na 99% freezeout za 120
    do zo w mario

  7. #37
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    169
    Dzisiaj został rozegrany turniej freezeout 120pln. Struktura była dosyc turbo ale mysle ze 5000 żetonów na start w miarę współgrało z 15 minutowymi blindami. Zwycięzcą został Soprano <fish> który najpierw wyrzucił mnie z 84o a pózniej w heads upie z Markiem S jego 32o okazało się zwycięską ręką. Podobno jednak zwycięzców się nie ocenia więc..... To był oczywiście żart gratulacje dla zwycięzcy...) Wyniki:
    1. Soprano
    2. Marek S
    3. Dzwonek
    4. Pablo
    5. Arek G
    6. Darek
    7. Kuba
    8. Erbi
    9. Rój
    10. Arkadio
    11. Generał
    12. Victor
    13. Palo
    14. Poverguard
    15. Słoń
    16. Łysy
    17. Kamil
    Jeśli macie propozycje odnośnie następnego turnieju piszcie. Pozdro

  8. #38
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    EZ game

    zapomniales dodac jak moje KJ wywalilo Ax od Darka

  9. #39
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    gratki dla wszystkich fiszy szczegolnie dla tej powyzej
    dzieki kilku nowym graczom za przybycie mam nadzieje ze bedziecie czesciej wpadac
    mysle ze za tydzien zagramy to samo z tym ze pierwsze 4 blindy wydluze do 20min a reszta bez zmian
    zgadamy sie pewnie na miejscu ale gramy na 100%
    pozdro

    btw ostatnio nawet na lidze 3 stolikow na raz nie bylo moze trend spadkowy sie zatrzymuje...a co bedzie dopiero jak vitja final table wroci

  10. #40
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    4
    HEJ.
    Chciałem podziękować za umożliwienie mi rozegrania pierwszego turnieju w mojej krótkiej jak na razie przygodzie z pokerem.
    Myślę że jeżeli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego to w czwartek jestem na 100%
    P.S. następnym razem dwa razy sie zastanowie czy sprawdzić all-ina mając na ręce tylko nędzną parkę JJ
    Pozdrawiam