Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 79
  1. #21
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Wiadomo juz o ktorej start ? Jakas ewentualna przerwa na obiad ? No i rozumiem, ze turniej odbywac sie bedzie na hali ?

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    start cos koło 12:30
    wiec dobrze by było byc najpozniej o 12:00
    co do przerwy obiadowej to nie planowalismy takowej poniewaz i tak mamy malo czasu a to zabierze na kolejna godzine. tak wiec posiłki we własnym zakresie(czytaj kanapki)
    turniej bedzie sie odbywał na hali sportowej w sektorze A.
    no i rektorskich niestety nie ma

  3. #23
    Czyli jak wysłałem zgłoszenie na maila turniej@psuek.pl i mi odpisali tylko linka do tego posta to jestem zarejestrowany czy nie?
    Pozdro

  4. #24
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    Cytat Zamieszczone przez RavenBB Zobacz posta
    Czyli jak wysłałem zgłoszenie na maila turniej@psuek.pl i mi odpisali tylko linka do tego posta to jestem zarejestrowany czy nie?
    Pozdro
    no to bedziesz wiedzieć ze trzeba umieć przeczytać posty wcześniejsze aby dowiedzieć się takiej informacji

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    8
    Będzie jeszcze jakaś lista z informacją ile osób zrezygnowało z turnieju. Jestem na 11 miejscu listy rezerwowej i nie wiem czy opłaca mi się jechać do Krakowa

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    Witam

    jutro każdy dostanie maila z listy głownej aby potwierdził do 5.05 swoja obecnosc na turnieju, w tym momencie jest ponad 70 osob na liscie rezerwowej.
    tak wiec jak tylko bedzie miejsce to bede dawał znac osobom z rezerwowej list.
    reszte i tak zapraszam na start turnieju bo moze sie okazac ze kotos jednak nie przyszedl i bedzie jakies miejsce.

    pozdrawiam

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    teraz to o co gramy:

    1) walizka zetonów, film dvd, karnet do cue club, podwojne zaproszenie do dominium
    2) walizka zetonów, film dvd, karnet do cue club,
    3) film dvd, karnet do cue club
    4) film dvd, karnet do cue club
    5) film dvd, bon do intersportu
    6) film dvd, bon do intersportu
    7) film dvd, podwojne zaproszenie do dominium
    8) film dvd, podwojne zaproszenie do dominium
    9) film dvd, podwojne zaproszenie do dominium
    10) film dvd, podwojne zaproszenie do dominium
    11) film dvd, talia kart
    12) film dvd, talia kart
    13) film dvd, talia kart
    14) film dvd, talia kart
    15) film dvd
    16) film dvd
    17) film dvd
    18) film dvd
    19) film dvd
    plus róznego rodzaju upominki
    dodatkowo powiem ze bedzie rowniez jakis prezent dla osoby ktora zajmie ostatnie miejsc
    mysle ze wyglada to calkiem niezle

  8. #28
    witam,
    pewnie już to gdzieś tu było napisane z 5 razy ale mam dzis kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem jak dostałem tylko listę nagród a nie dostałem struktury blindów to nic sie nie zmieniło czyli nadal jestem na liście rezerwowej? poza tym a co z sytuacją jeśli ktoś z listy głównej potwierdzi i nie przyjdzie na rozpoczęcie? czy jeśli nadal będe czekał na rezerwowej to mogę podejść i jak coś się wbić? mam wolne wtedy...

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Na bank trafi sie jakas osoba ze 110, ktora potwierdzi swoj udzial, a z jakichs przyczyn nie dotrze na turniej. Skoro start turnieju jest o 12 30 to ja proponuje max do 12 00 potwierdzanie obecnosci dodatkowo na miejscu osobiscie i ewentualnie bedzie jeszcze pol godziny na to zeby wbic jakies osoby z listy rezerwowej.

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    no pewnie bedzie tak ze ktos potwierdzi i nie przyjdzie, dlatego osoby z listy rezerwowej zapraszam na rozpoczecie turnieju i nimi bedziemy uzupełniać miejsca wolne.
    mysle godzina 12:00 to jest dobra mysl zeby sie pojawic juz na uczelni.
    osoby które sa na listach rezerwowych dostana specjalnego maila ode mnie jezeli wejda na liste głowna, wiec nie bedzie zadnych niedomowien.
    pozdrawiam