Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 79
  1. #31
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Libiąż\Kraków
    Posty
    11
    jak wygladaly wasze maile z potwierdzeniem??i jakiego maila dostaliscie po potwierdzeniu? z gory dzieki za pomoc

  2. #32
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    w tym momencie z listy głównej potwierdziało swoje uczestnictwo 65 graczy.

    pozdrawiam

  3. #33
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    6
    Szkoda ze tak duzo... MOje miejsce na liscie rezerwowj 65 i wizeicie udzialu w turnieju z stoi pod wielkim znakiem zapytania, ale przyjde moze sie uda

  4. #34
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    Potwierdzen 81, Z Czego 3 Sa Zagrożene, Wiec Jest Szansa Dla Osob Z Listy Rezerwowej



    Pozdrawiam

  5. #35
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1
    A kiedy jest ostateczny termin potwierdzenia obecnosci ? :>

  6. #36
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    13
    a moze jednak byscie dolozyli choc 1 stol ?
    a final table mozna by bylo gdzie indziej rozegrac jakby czasu braklo

  7. #37
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    potwierdzenia zbieram do poniedziałku do 24:00
    a teraz mam juz 94 potwierdzen.
    co do jakichkolwiek zmian w strukturze turnieju dam znac wszytkim mailowo i na forum rowniez. ale watpie zeby sie cos zmienilo poniewaz nie bardzo mamy na to zetonow itd.

    pozdrawiam

  8. #38
    Witam
    Jak zwykle sie obudziłem po fakcie czy będzie możliwość otworzenia stolika albo zrobić turniej pocieszenia bo widzę ze zainteresowanie jest duże
    pozdrawiam

  9. #39
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    Niestey Opcje Otworzenia Jakis Stolików Odpadaja. Z Racji Tego Ze Jest To Na Uczelni.
    Ale Jak Mozesz To Zapraszam Na Rozpoczecie Turnieju Moze Bede Miejsca Bo Ktos Nie Przyjdzie Nigdy Nicc Nie Wiadomo Jak To Bedzie.

  10. #40
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Jestem zdecydowanie przeciwny rozgrywaniu final table gdzie indziej. Po pierwsze kazdy chyba decydujac sie na turniej nastawial sie ze caly turniej bedzie w srode na UEk i tam tez przyjedzie, a nie np jeszcze w czwartek i to gdzie indziej. Na stolowce uczelnianej to tez nie najlepszy pomysl ROTFL :P

    A co do stolikow...stoly w trakcie turnieju beda robily sie wolne, wiec chyba nikt nie mialby nic przeciwko pograniu sobie kilku osob for fun na zetony przy wolnym stole ? jak cos to ja sie pisze na 1/2