Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 79
  1. #41
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    13
    bez przesady nie chodzi o rozegranie FT na drugi dzien. to nie jest az taki problem (wiem z doswiadczenia zarowno od strony grajacego jak i organizatora)
    chyba mi sie obilo ze sponsorem jest dominium, to moze by gdzies udostepnili stol :]. a jak nie to do jakiejs knajpy
    a dodatkowe zetony daloby sie skombinowac
    no ale to tylko sugestia i nie licze na duze szanse powodzenia ;]

  2. #42
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    6
    Mi sie wydaje ze turniej studencki na wylacznie 100 osob to naprawde malutki turniej. Jako ze jest organizowany dla stdentow z calego Krakowa a ich mamy tysiace wiec naprawde gdyby w jakikolwiek spoob dalo sie cos zorganizowac na wiecej osob bylo by to swietnym rozwiazaniem, tymbardziej ze zainteresowanie jest bardzo duze... Zrobcie co sie da!!!

  3. #43
    niech kto ma weźmie walizkę bo jak ja jestem rezerwowy 95ty to myślę ze przynajmniej 40 os przyjdzie i obejdzie sie smakiem można wtedy faktycznie uderzyć do jakiejś knajpy i zrobić side event
    pozdrawiam

  4. #44
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Zwaz uwage na to, ze turnieje na ponad 100 osob to juz calkiem duze turnieje (patrz PPT). Turniej na wieksza ilosc osob musialby byc z jakims buy-inem, z ktorego czesc poszlaby na pokrycie wszelakich kosztow, a reszta do puli. No to teraz zastanowmy sie ile z tych "tysiecy" studentow grajacych w poksa w krakowie odpada gdy w gre wchodzi nawet niewielki buy-in w stylu 20+5 ? Pomijam tutaj problemy prawne przy zorganizowaniu takiego turnieju. Przy darmowych turniejach takich jak srodowy, wiadoma sprawa jest, ze wieksza ilosc graczy = wieksze koszty sponsoringu takze cieszmy sie ze i tak 110 osob moze zagrac. A prawda jest taka, ze kto jest naprawde zainteresowany turniejami w krakowie to wie gdzie sie gra, ot co.

    Edit: Ja wezme walizke i karty, ale licze na to ze jesli juz to uda nam sie cos zagrac na stolach, ktore beda sie zwalniac w trakcie trwania turnieju bo z szukaniem knajpy do grania zwykle wiaza sie problemy.
    Ostatnio edytowane przez SlepY ; 05-05-2008 o 19:28

  5. #45
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Kielce/Kraków
    Posty
    212
    witam
    widze ze dyskusja trwa.
    pierwsza i podstawowa info zadnych stolików nie organizujemy na hali sportowej.
    i chciabym to juz tutaj ogłoscic.
    robimy ten turniej dzieki uprzejmosci UEk i nie chce zebysmy cos robili na boku.
    mysle ze taki turniej moze na stałe wejsc w plan juwenaliow wiec nie chce zeby byly jakies problem i zeby rektor nie zgodził za rok na organizacje takiego turnieju juz na wieksza ilosc osob.

    co do drugiej sprawy.
    dobrze padło ze turniej z buy 20+5 to jest juz duzo i ta masa ludzi by odpadła, dlatego jest on darmowy. nie spodziewałem sie szczerze mowiac ze bedzie az tyle chetnych ale odpoczatku organizowałem go dla 100 osob i nie moge zmienic tego na kilka dni przed samym turniejem, chciałbym oczywiscie zeby zagrali wszyscy ale coz tak jak juz pisałem gółwnym problemem jest czas no i tego nie przeskocze a przenoszenie czesci turnieju gdzie indziej to wiecej zachodu i problemów.

    a tak z innej beczki jest jak najbardziej za zorganizowaniem kolejnej takiej imprezy dla szerszej grupy.
    wiec spokojnie napewno sie spotkamy jeszce.
    pozdrawiam

  6. #46
    Zgadzam sie dokladnie z wszystkim super inicjatywa ! bez dwoch zdan !
    fakt z knajpami moze byc problem, a po "glebszym" przemysleniu moze byc z tym wiecej problemow typu miedzy ludzkiego a samo pisanie slow na forum to jeszcze jedna sprawa ! niemniej postaram sie wpasc pokibicowac i ponaklaniac do AI
    pozdrawiam

  7. #47
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Radom/Kraków
    Posty
    114
    I jak? wszystko juz dopiete? Ilu graczy weszło z listy rezerwowej?

  8. #48
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    4
    Co do grania w knajpach - ze znajomymi regularnie gramy w pubie "Na Rogu Brackiej i Reformackiej", co prawda są to zwykle minifreeze'outy, ale troszkę inne zasady (szczególnie w jakiejś w miare dyskretnej formie ) mogłby pewnie przejść ;]

  9. #49
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1
    Wyslalem maila na adres podany w na stronie z Juwenaliami, po sekundzie dostalem wiadomosc z linkiem do tego forum.

    Nie siedze w scenie pokerowej ale chciałbym zagrac... Do kogo mam sie usmiechnac?

    Pozdrawiam
    Stefna

  10. #50
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez Panter Zobacz posta
    Co do grania w knajpach - ze znajomymi regularnie gramy w pubie "Na Rogu Brackiej i Reformackiej", co prawda są to zwykle minifreeze'outy, ale troszkę inne zasady (szczególnie w jakiejś w miare dyskretnej formie ) mogłby pewnie przejść ;]
    Odbierz PW