Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 73
  1. #61
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Bilet autobusowy-1.2zł
    Wpisowe do turnieju-60zł
    Odpaść na bubblu-bezcenne ku*wa

  2. #62
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    67
    No tak wszystko pieknie ale kto wogole wygral?

  3. #63
    Niestety dopiero 11 :/ Slazak moglbys podac info odnosnie tych turniejow od nastepnego tygodnia?? jakie wpisowe i jaki dzien? thx

  4. #64
    Cytat Zamieszczone przez jacun Zobacz posta
    No tak wszystko pieknie ale kto wogole wygral?
    Chłopak w paskach, niewiem jak sie nazywał Białe okulary miał chyba. Druga była jedyna pani )

  5. #65
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Witam
    Frekwencja jak wszyscy wiedza dopisała. W turnieju brało udział 58 zawodników.

    1.Kristos
    2.Ada
    3.Przemol
    4.Kampas88
    5.Morcio
    6.Gotwulfila
    7.Powerguard
    8.Kot
    9.Phela
    10.Piachu01
    ...

    Serdeczne gratulację dla Kristosa, który jako jedyny wygrał Jackpota :P wygrywając rozdanie z 72 w późniejszej fazie turnieju i oczywiście gratulację za wygranie turnieju Agresywna gra zaowocowała :P Chociaż all-iny w ciemno pokazują, że nie było tyle w puli żeby gracze mogli skupić się na prawdziwej walce.
    Gratulacje również dla Ady, która jako jedyna kobieta brała udział w turnieju i uległa tylko Kristosowi.

    Jako, że nie był to turniej ligowy więc myślę, że nie ma sensu podawać dalszych wyników zwłaszcza, że w głębi tabeli robi się już zamieszane gdyż nie wszyscy zgłaszali, że odpadli a nie którzy zgłaszali godzinę później.

    Mam nadzieję, że wszystkim się podobało wiem co trzeba poprawić
    - kolory żetonów 1 tys i 2 tys
    - światło w 1 części stoły A i B
    - za małe wpisowe
    - zbyt płaska struktura nagród

    Jeśli macie jakieś konstruktywne słowa krytyki odnośnie turnieju to zapraszam do pisania

    W ciągu najbliższych dwóch dni podam szczegóły dotyczące ligi. Jedyne co mogę na ten czas powiedzieć to że wpisowe będzie rzędu 100-120 zł. Druga liga, która najprawdopodobniej będzie się odbywała w niedziele po południu będzie z wpisowym 60 zł.

    Pozdrawiam,
    slazak8

  6. #66
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Dzieki za gratulacje, a przede wszystkim za świetną organizacje!

    pozdrawiam i do zobaczenia,
    kristos

  7. #67
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Hej,
    W czasie turnieju nie chciało mi się rozdawać ankiet więc zapraszam do wypełnienia w internecie, zajmie wam to dosłownie minutę a dzięki wynikom będę mógł dopasować optymalnie wpisowe do lig i czas trwania blidnów.

    Ankieta poniżej w linku:
    http://www.ankietka.pl/ankieta/pokaz...atowicach.html
    Ostatnio edytowane przez slazak8 ; 30-04-2008 o 21:19

  8. #68
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1
    Mam pytanie: mozna gdzies zobaczyc fotki ktore byly robione podczas turnieju?

  9. #69
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1
    A pokerze kros napisac jaki byly nagrody i od ktorego miejsca placono??

  10. #70
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Nagrody były odpowiednie do liczby uczestników i wyliczone zgodnie z regulaminem A nagrody byly przyznawane od 9 miejsca (patrz regulamin)

    Okej zdjęcia zostały zamieszczone na stronie http://pokerserwis.pl
    W dziale Liga na żywo.