Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    i jak tu nie żyć w szarej strefie? państwo do tego smusza obywateli

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez Vira Zobacz posta
    Jeżeli zgłosisz to do US, zapłacisz sobie preferencyjne 75% podatku
    Przynajmniej tak to interpretują w Krośnie
    hehe dobre, to chyba w ramach akcji protestacyjnej.

  3. #23
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Krosno
    Posty
    32
    Nie mam zamiaru w ten, ani żaden inny sposób manifestować swojej racji.
    Faktem jest, że moje dochody z PP są znikome(opierają się na CPA z kasyn) i raczej nie mam się czym martwić.
    Ostatnio głośno na forum o karcie betssona z banku WBK. Prawda jest taka, że w sieci KantorPolski możemy kupić tego typu karty przedpłacone z przypisanym numerem konta w standardzie IBAN już od dawna. Zamierzam przetestować zaniedługo - być może to będzie rewolucyjne dla pokerzystów rozwiązanie

  4. #24
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Jeśli ktoś ma trochę większe dochody z programów partnerskich to mogę polecić system płatności, który daje nam konto z dostępem online, na który przyjmujemy płatności z programów partnerskich, a oprócz tego jest powiązane ze zwykłym kontem bankowym, na który możemy przyjmować zwykłe Wire Transfer w systemie SWIFT.

    Wszystko powiązane z bankiem na Cyprze - FBME Bank.

    Zarobki można wypłacać kartą bankomatową + obsługa POS'ów.

    Link: http://affiliatespeedpay.com/
    Ostatnio edytowane przez Vigird ; 04-05-2008 o 21:02 Powód: Dodanie linka :-)

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    korzystałeś? nie chodzi o PP ale np o wypłaty z poker-roomów

  6. #26
    Cytat Zamieszczone przez Vira Zobacz posta
    Nie mam zamiaru w ten, ani żaden inny sposób manifestować swojej racji.
    Faktem jest, że moje dochody z PP są znikome(opierają się na CPA z kasyn) i raczej nie mam się czym martwić.
    Ostatnio głośno na forum o karcie betssona z banku WBK. Prawda jest taka, że w sieci KantorPolski możemy kupić tego typu karty przedpłacone z przypisanym numerem konta w standardzie IBAN już od dawna. Zamierzam przetestować zaniedługo - być może to będzie rewolucyjne dla pokerzystów rozwiązanie
    Przetestowałeś już tą kartę? Jak wrażenia?