Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Witam
    Na allegro sprawdzałem nie ma 10 osobowych stołów jest tylko 9 osobowy z miejscem na dealera w cenie 500 zł
    Szukam stołów w podobnym guście i w podobnej cenie.
    Na Ebay znalazlem firmę z Niemiec, która ma w ofercie takie stoły ale na razie nie odpowiadają na emaila.

    Jeżeli macie jakieś namiary na miejsce/firmę gdzie można kupić takie stoły albo osoby, które chcą sprzedać 2-3 stoły do pokera to dajcie znać.

    Pozdrawiam
    slazak8

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Na niemieckim eBay jest całkiem spory wybór solidnych stołów w dobrej cenie. Z wysyłką do Polski w większości nie ma problemów, ale musisz upewnić się co do kosztów wysyłki bo jednak taki stół trochę waży. I musisz dogadać się jeśli chodzi o płatności bo tam przeważnie preferują PayPal, który u nas raczej nie jest popularny.

    łap linka
    http://m6n.ebay.de/items/poker-tisch...Q_scZ1QQ_sopZ3

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    http://www.allegro.pl/item348897660_...czy_poker.html

    edit: teraz przygladam sie fotkom i wydaje sie jakis maly.
    Ostatnio edytowane przez W.A.Rebel ; 20-04-2008 o 21:28

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Po pierwsze nie taki duży jak wygląda a po drugie nie jest składany a takiego nie mogę kupić ;/

  5. #5
    jesli na prywatny uzytek to ja bym szedl po prostu do stolarza mysle ze powinno taniej wyjsc
    pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    jeśli grasz na ongame to:
    -na heypoker jest sklep i można sobie kupić stół, jest spory wybór nawet, z tego co pamiętam to cena około 10k punktów
    - wyślij maila do supportu, podobno da się z nimi dogadać i dostać stały bonus 8x

    Przyjemne z pożytecznym

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Tak jak pisze mavericksheep - poszukaj może stolarza. Zrobi Ci solidny, niezbyt ciężki blat np. sosnowy (z malowaniem/lakierowaniem), tapicer nałoży obicie, nogi dokręcane można kupić w Ikei i jest stół składany do domu. Może niezbyt mobilny (kwestia nóg), ale ładny, oryginalny i stosunkowo niedrogi. Ja np. za biurko wg własnego projektu zapłaciłem ok. 700pln z materiałami - lity dąb, waży to jakieś 50kg. Myk z ceną polega tylko na tym, żeby robić wszystko poza większymi miejscowościami, w Warszawie cena potrafi być trzykrotnie większa.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Barry gram na ongame ale stołów potrzebuje na "już" więc zanim bym wyrobił i zanim by przysłali to 2 miechy jak nic
    Nad stolarzem się zastanawiałem ale ostatecznie zdecydowałem się ściągnąć stoły pokerowe z Niemiec, przesyłka trochę kosztowała ale powinny być na czas i mam nadzieje będą dobre


  9. #9
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    po co wklejasz to samo co juz bylo? juz ustalilismy ze ten stol jest wielkosci takiego dla przedszkolakow