Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    czesc ostatnio myśle o zmianie pokerroomu.Przez ostatnie 7-8 misiecy grałem na mało znanej stronie pitbull.Grywalem rowniez na FLT i PS ale raczej mało wiec nie mam szerszego perspektum.Gdzie byście proponawali umiescic 3k?Ktory pokerroom wydaje sie dla was najlepszy.Planuje grac na NL100.FLT,PS,Ongame czy może jakiś inny?Może rozdzielić bankroll na kilka pokerroomów?

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    hmm nie gralem nigdy na ongame ale ponoc maja bardzo dobre bonusy (jak jeden wyrobisz to dostajesz kolejny) wiec bo budowania bankrolla bylby idealny. na FTP masz tez bonus $600 + rakeback (tylko upewnij sie zeby rejestrowac sie przez jakiegos affliate'a. PS bym na razie odpuscil. na tym etapie mysle ze warto jeszcze wyrabiac bonusy, ale tez zeby to nie stalo sie jedynym celem bo wtedy twoja gra moze na tym ucierpiec.

  3. #3
    a ja proponuje zeby panowie wyzej uwazniej czytali autora. wyraznie napisal ze gral juz i tu i tu wiec chyba multikonta nie zalozy prawda??

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Bossmedia to tez jakas opcja (niski poziom, duzy players per flop %) jesli bedziesz zainteresowany to napisz PM a zalatwie Ci rakeback +50% na jednym z roomow.

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Tylko Towerek, po przejsciu na 3 level masz juz praktycznie stały bonusik x8 (jeśli nie to trzeba czekać na specjalne reloady, a pojawiają sie dość często)