Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    W dziale bazarek można zamieszczać tylko oferty kupna/sprzedaży/wymiany w których jedynie jedna część transakcji to pieniądze. W związku z tym zakaz jest ogłoszeń typu wymiana neteller za inteligo, moneybooker za $ na PS i tym podobne.
    Spowodowane jest to licznymi oszustwami i naiwnością niektórych użytkowników. Za ogłoszenia tego typu grozi ban na forum.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Nie rób mi tego . Po prostu gości typu pan wymienię 1000 zł za inteligo opatrzyć jakimś lejbelem typu !!!Uwaga gość nie zweryfikowany. Możliwy oszust!!!
    Albo daj niektórym przywilej takiej wymiany.
    Popatrz na to z tej strony kto posiada pieniądze powinien się umieć o nie troszczyć.
    Nikt dużych sum nie wymieni tak a jeśli wymieni to nikomu kogo nie zna.
    Natomiast jeśli ktoś sie wymieni na mała sumę komuś i się na tym przejedzie (wymieniałem się wielokrotnie z wieloma ludźmi , mbank, manybookers, netteler, paypal, konta pokerowe i nigdy mnie nikt nie oszukał). To to będzie dobra nauka na resztę życia. Ktoś sobie nie radzi niech się nie wymienia.
    Może takie wielkie ogłoszenie popupowe wyskakujące zrobić jak na paczce papierosów. „Handlowanie na bazarku grozi utratą pieniędzy!!! Strzeż się oszustów!!!” (No wiem troche jak za komuny teksty :]).
    Oczywiście zrobisz jak uznasz za stosowne ale bardzo proszę o nie zabieranie mi wymieniania się .
    Jeśli trzeba jakiejś pomocy to służę pomocą. Przydał by się oddzielny mod może do samego bazarku. Nie śmiem składać swojej kandydatury ale na pewno NDZ by się nadał na przykład albo kto kol wiek inny komu ufasz.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1
    no i znowu przez frajerow ktorzy daja sie dymac wymiany zamkniete

    tez sie wymieniam na drobne kwoty do okolo 1000pln z jedna osoba i musze cierpiec

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    no to jak sie wymieniasz z jedna osoba to w czym problem??, pozatym zajebsciei duzo ogoloszen na forum musiales dawac skoro to twoj 0 post,

    i nie przesadzajcie transfer pieniedzy mb-> bank neteller-> karta jest banalnie prosty szybki i latwy,

    jedna uwaga doli
    dalbym mozliwosc ogolaszania sie T$,W$ -> $ na ps bo to czasem moze sie przydac komus

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    scyth01, te ogloszenia zostawilem, bo nie sa to ogloszenia czytso pieniadze za pieniadze.

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    IMO bardzo dobra decyzja

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Spoko widzę że już postanowione. Szanuje wasze zdanie. Ale przecież to jest tylko ograniczanie swobód. A oszust musi zmienić ogłoszenie z : „Wymienię 1000 zł manybookers na inteligo ty wpłacasz pierwszy jestem adminem na jakimś tam forum” na „Sprzedaje monitor za 1000 zł wart 2000zł płatność na inteligo ty wpłacasz pierwszy jestem adminem na jakimś tam forum”. Ale jeśli tak jest postanowione. To czy mogę zrobić takie ogłoszenie że jeśli ktoś chce się wymienić pieniądz za pieniądz poza forum to walić do mnie na gg (i będę robił updejty?)???

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    kirkblade a nie lepiej zalozyc sobie konto w banku? albo zamowic karte netellera?

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Ale ja to mam. Ale nieraz potrzebna jest Ci kasa od zaraz na jakiejś pokerwoni.

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    To wtedy wyslij priva do znajomych lub osob z ktorymi juz sie wymieniales.
    Wiem ze niektorym to utrudni nieco zycie, ale decyzja juz zapadla.