Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez kirkblade Zobacz posta
    ... nieraz potrzebna jest Ci kasa od zaraz na jakiejś pokerwoni.
    To się nazywa bankroll
    Skoro ciągle masz takie potrzeby to albo grasz za wszystko co masz albo wypłacasz co chwila wszystko co ugrasz albo(co wydaje mi się najtrafniejsze) zamiast grać skaczesz od bonusa do bonusa szukając w nich kasy zamiast na stolikach

  2. #12
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Postanowienie ala Kononowicz. Jesli jest zle to niech nie bedzie niczego. To samo przechodzilem u siebie na forum dlatego zaczalem sie wymieniac (z dobrym skutkiem myslem)tutaj. Dokonalem moze niewielu wymian ale z dobrymi, uczciwymi ludzmi takijmi jak np Bugi. Sadze, ze taki wybor jest zly, chociaz oczywiscie nie chce sie tu wtracac ekipie rzadzacej bo to nie moje terytorium. Czy przez 15 letnie dzieci, ktore znalazly sposob zeby miec pieniadze na papierosy i tanie wino w stylu "Cze, poklikasz? Jestem z emo.pl mam do wymiany 2k wyslij mi pierwszy a ja Tobie 2,5k" No cos tu nie gra.

    Jestesmy chyba w miare doroslymi (shit) i odpowiedzialnymi (w koncu uprawiamy odpowiedzialny hazard) ludzmi, ze potrafimy sie wymienic bezpiecznie pieniedzmi przez internet. Podczas mojej wymiany z oszustem, nie dosc, ze nie dostal swojej dzialki to jeszcze zdobylem jego adres. Pieniadze rozdaje teraz na moim forum a reszte przeznacze na podroz do tego pana, zeby juz mu sie odechicalo oszukiwac.

    Ktos powioe, ze po co te wymiany. Otoz, jak ktos siediz na NL5 i z koniecznosci wyplaca sobie po 50zl, nie chce mi sie zbytnio placic prowizji 6,20 z MB na konto bankowe. Juz wystarczajaco wszyscy cierpimy przez dolara.

    Reasumujac. Doli ja rozumiem Twoj tok myslenia, poniewaz juz raz przechodzilem zamkniecie gieldy na forum. Jednak moze przemysl to jeszcze raz, bo dlaczego ja (tak jak i wiele osob) ma byc poszkodowane z powodu kilku gowniarzy? To chyba nie o to w tym chodzi...

    ale na pewno NDZ by się nadał na przykład albo kto kol wiek inny komu ufasz.
    Heh wielkie dzieki, jednak mod tu raczej nie pomoze. Czlowiek zawsze bedzie troche naiwny.

    To czy mogę zrobić takie ogłoszenie że jeśli ktoś chce się wymienić pieniądz za pieniądz poza forum to walić do mnie na gg (i będę robił updejty?)???
    Podlaczam sie pod pytanie.

    Zostawcie gielde, poniewaz jest to ostatnie forum na necie na ktorym moge zaufaz uzytkownikom.

    Pozdro

    EDIT

    Podczas mojej pisaniny troche zostalo juz powiedziane:

    ale decyzja juz zapadla.
    Wielka szkoda.
    Hmm tak z ciekawosci, teraz tylko czekac na spam na PW, ze ludzie chca sie wymienic. Juz to przechodzilem wiec ostrzegam
    Ostatnio edytowane przez NDZ ; 18-04-2008 o 19:05

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    204
    Cytat Zamieszczone przez kirkblade Zobacz posta
    Ale ja to mam. Ale nieraz potrzebna jest Ci kasa od zaraz na jakiejś pokerwoni.
    ale przeciez MB obsluguje przelewy24 wiec w czym problem?
    Ostatnio edytowane przez kowalmg ; 18-04-2008 o 19:08

  4. #14
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Wplata to nie problem. A co z wyplata? Biora prowizje, ktora na moje kieszen stanowi spory % kwoty wyplacanej.

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1
    ok kolejne forum zamknelo wymiany, widze ze wielbicie ten mecz.pl i nasladujecie na kazdym kroku, szkoda, bo przez to maja gigantyczna manie wielkosci...

  6. #16
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Najpierw piszesz:
    Cytat Zamieszczone przez NDZ Zobacz posta
    Czy przez 15 letnie dzieci, ktore znalazly sposob zeby miec pieniadze na papierosy i tanie wino w stylu "Cze, poklikasz?
    A potem:
    ...
    Ktos powioe, ze po co te wymiany. Otoz, jak ktos siediz na NL5 i z koniecznosci wyplaca sobie po 50zl, nie chce mi sie zbytnio placic prowizji 6,20 z MB na konto bankowe....
    Cytat Zamieszczone przez NDZ Zobacz posta
    Wplata to nie problem. A co z wyplata? Biora prowizje, ktora na moje kieszen stanowi spory % kwoty wyplacanej.
    No to jakie są te Twoje konieczności? Bo 50zł to chyba akurat na papierosy i tanie winko I powiedz mi jaki sens jest w wypłacaniu kwoty która jest ciut większa od minimalnej (i śmieszne niskiej) prowizji MB???? Zamiast wypłacać wygrane z freeroli lepiej zacznij budować rolla, a za wypłaty bierz się wtedy kiedy nie będzie cię bolała kilkuzłotowa prowizja.(a wtedy lepiej zainteresuj się kartą netka
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 18-04-2008 o 19:26

  7. #17
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    za wypłaty bierz się wtedy kiedy nie będą cię bolała kilkuzłotowa prowizja.
    Pozwolisz ze MOIMI pieniedzmi bede sam dysponowal a nie bedziesz mi mowil, ze nie moge sobie wyplacic 50zl. Np

    No to jakie są te Twoje konieczności?
    Nie wiem jak u Ciebie sprawa wyglada ale mi mamusia nie placi za abonament (a lubie pogadac) lub internet (koszt 70zl miesiecznie w lokalnej sieci, jak tak bardzo jestes zainteresowany moimi wydatkami). Na dodatek czytam pokerowe ksiazki, ktorych nie drukuja za darmo.

    lepiej zacznij budować rolla
    Myslisz, ze o tym nie wiem. Jednak zycie to nie bajka i nie zawsze mam wystarczajaco pieniedzy zeby oplacic podstawowe rzeczy, jak i przyjemnosci.

    Posta nie traktuj wrogo. Po prostu mam ochote wyplacac sobie po 50zl i w tej chwili ostatnie miejsce gdzie sa normalni i zaufani ludzie przestaje mi to umozliwiac. Moge sie troszke zdenerwowac, choc w 100% rozumiem ta decyzje.

    Pokoj

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    przez karte netellera masz mniejsza prowizje

  9. #19
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    NDZ to nie była złośliwość z mojej strony. Ja po prostu nie widzę sensu w Twoim postępowaniu bo przez takie wypłaty stoisz w miejscu.


    Cytat Zamieszczone przez NDZ Zobacz posta
    Nie wiem jak u Ciebie sprawa wyglada ale mi mamusia nie placi za abonament (a lubie pogadac) lub internet (koszt 70zl miesiecznie w lokalnej sieci, jak tak bardzo jestes zainteresowany moimi wydatkami). Na dodatek czytam pokerowe ksiazki, ktorych nie drukuja za darmo.
    Dzięki za ten tekst. Zebrało mi się na wspomnienia i chyba napiszę nowy post w wątku "wspomnienia starych dziadów". Nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym cofnąć czas i mieć takie wydatki jak Ty

    gl


    btw. A czy ten wątek nie powinien ograniczać się wyłącznie do jednego (pierwszego) postu?
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 18-04-2008 o 19:58

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    bardzo rozsadna decyzja. w ogole nie rozumiem skad ten lament i to w dodatku totalnych noobow na forum. w dodatku jeden z nich ma dokladnie ZERO postow...

    pokerowi gracze znaja sie miedzy soba, niektorzy bardzo dobrze i jak ktos jest w potrzebie pozyczyc, wymienic ect. to wie do kogo sie zglosic. nikt tu nie potrzebuje kolejnych naciagaczy, oszustow i upodabiania tego forum do miernych pseudoforow bukmacherskich, gdzie roi sie od malolatow, ktorzy za pare zeta sa w stanie robic mega cyrki.