Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 79

Wątek: Pokerboty

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    12
    Hej, chciałem się zapytać co myślicie o poker botach.
    Widziałem krótki filmik o programie, który wylicza prawdopodobieństwa i sugeruje decyzje. W filmiku grający tym programem wygrywa turniej .
    Pozdro

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Domyślam się, że chodzi o no-limita.
    Kup sobie takiego bota, zagraj z nim 1000 HU. Jak większość przegrasz to będzie oznaczało, że musisz się jeszcze podszkolić, a jak większość wygrasz to będzie oznaczało, że sam jesteś w stanie wygrywać turnieje (oczywiście nie wszystkie).

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    program ktory wylicza prawdopodobienstwo i tym samym sugeruje decyzje to nie bot.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Bot do NL?Bardzo wątpliwe-do FL to tak.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    a jaki to byl room jesli mozna wiedziec ? bo jak wygral turniej na podstawie matematycznych wiliczen prawdopodobienstwa to chetnie bym tam pogral bo soft maja dobry
    przeciez wiadomo ze turnieji nei wygrywa sie grajac według zasad matematyki
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 20-04-2008 o 17:52 Powód: usunięty zbędny cytat

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    12
    Czyli nikt z Was nie używa takiego softu?
    Ja właśnie zainstalowałem taki programik, który kosztuje 80$.
    Jestem w fazie testów.
    Program ten oblicza prawdopodobieństwa (wartość oczekiwana, pot odds itd.) i tworzy charakterystykę przecwiników (tight, loose, agressive, passive itd.) po zagraniu przez nich 50 rąk. Czyli coś ala poker tracker. Nie jest to jednak ten program, który "wygrywał" turniej.

    Proszę o odpowiedzi ludzi, którzy mieli do czynienia z takimi programami i umieją je podzielić, np poker tracker - zbiera statystyki, poker bot - sugeruje decyzję, bo ja nie wiem do końca jaki program jest do czego i co robi. Proszę także o nazwy konkretnych programów i linki do stron, jeżeli ktoś ma.

    Jak coś piszcie tutaj lub na privie. Dzięki z góry za odpowiedzi.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    12
    luk1975, ten pokerroom to był zdaje się PartyPoker.
    Mosznik, tak chodzi o turnieje NL.
    Ostatnio edytowane przez michal1340 ; 22-04-2008 o 10:03

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    Cytat Zamieszczone przez michal1340 Zobacz posta
    Program ten oblicza prawdopodobieństwa
    Jak ktos zaczyna i nie umie sobie sam porobic tych wszystkich obliczen to faktycznie taki program moze sie przydac ale napewno nie mozna sie na nim wpelni opierac przy podejmowaniu decyzji.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    12
    Proszę o odpowiedzi osoby, które miały do czynienia z tematem, albo chociaż słyszały od znajomych coś ciekawego, natomiast ignorantom i teoretykom dziękuję.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1
    Dlaczego dziękujesz teoretykom?

    To tak jakbyś zadał pytanie "Ile jajek będzie jak dodamy do 10 jajek kolejne 5?" Po czym dodał, że interesuje cię opinia tylko tych co mieli do czynienia z kurami a najlepiej dodawali jajka...

    Taki soft bierze pod uwagę zbyt mało czynników. Zawsze będzie gorszy od myślącego gracza.
    Na pewnych stawkach może wystarczać do wygrywania jakichkolwiek pieniędzy, ale tu już faktycznie potrzeba praktyka.