Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 60
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    zilustruje sytuacje dla tych co nie widzieli.3 hand pojedynku.Hellmuth z AA na SB call 150(blindy 150/300 stacki 20.000)Dwan z 1010 raise do 1100,Hellmuth reraise do 3600,Dwan-all in,Hellmuth oczywiście call,Dwan trafia 10 na turnie i przechodzi dalej.Chodzi mi o to że Hellmuth wypowiadał sie potem że powinien być to dla Dwana easy fold przy tych blindach.Jakie są wasze opinie?fold,push all in jak Dwan,call,czy może raise np do 9k?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    lol nie widziałem tej akcjii,a szkoda bo pewnie phil powiedział mu parę należnych słów po taj akcji

    donk zagranie z TT, widać że chłopak wstał niedawno od komputera..
    PH nie jest graczem rzucającym żetonami bez sensu i nie robi reraisów z niczym, więc jak dla mnie call po raisie do 3600, ew raise do 9k, i zobaczymy co przynosi flop

    ogolnie all in z TT w trzeciej ręce turnieju to nie jest dobre zagranie

    pozdro

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    207
    a ja uważam ze durr i tak by nie zrzucił tej ręki ..

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    a ja myślę, że może uznał, że w jego interesie jest grać tak, żeby nie zostać ogranym i liczył na call z AK i trochę szczęścia

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    Ta oczywiście Hellmuth mu troche nawrzucał.durra widziałem również jak grał w Aussie Million Cash game i wychodzi na to że chyba jeszcze za mało pograł live.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    easy fold ;p

  7. #7
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    Jak po 20k mamy to ja robie niepoprawnego calla.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    więc jak dla mnie call po raisie do 3600, ew raise do 9k, i zobaczymy co przynosi flop
    ew re-raise jak piszesz nie pozwoliłby nam zobaczyc flopa a w wiekszosci przypadku powoduje strate 9k bo zakładamy ze przeciwko takiemu graczowi, złożymy sie na odpowiedz w postaci all ina
    jak dla mnie fold / call choc w duzej mierze zalezny od długosci leveli w pojedynku

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez Wrona Zobacz posta
    ew re-raise jak piszesz nie pozwoliłby nam zobaczyc flopa a w wiekszosci przypadku powoduje strate 9k bo zakładamy ze przeciwko takiemu graczowi, złożymy sie na odpowiedz w postaci all ina
    jak dla mnie fold / call choc w duzej mierze zalezny od długosci leveli w pojedynku
    po namyśle robię reraise do 6k ale biegne na mist wlkp i nie mam czasu napisac dlaczego, ale uzasadnione jest to m.in imagem durra i osobą philla hellmutha.
    call imo absolutnie bez sensu tylko fold/reraise

    pozdrawiam

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    witam

    gdzie mozna sciagnac/ogladnac pojedynek tych dwoch graczy?

    pzdr.