Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 60
  1. #51
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    58o z dużego blinda buduje pule pre-flop.

  2. #52
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez kielbax Zobacz posta
    hehe. Nigdzie tak nie napisalem. Natomiast z postu sinobrodego wnioskuje ze ta reka jest dowodem na to jak tragicznie durrrr gra. Tylko nie rozumiem dlaczego. Stad moje pytanie.
    wiem, ze tak nie napisales, i to nie byl tekst skierowany do ciebie. Troche mnie jednak draznila swojego czasu dyskusja w tym temacie, bo dla niektorych uzytkownikow wszystko co zrobi durrr (i paru innych internetowych wymiataczy) zawsze jest swietne, cudowne, uzasadnione, wspaniale itd. Slowem, oni nigdy sie nie myla, nawet jak spia. Z kolei gracze live, to lokalne lamusy, z Hellmuthem na czele. Dziwi mnie taka segregacja, w koncu obie strony maja swoje za i przeciw i obydwie nie sa nieomylne.

    pozdr
    warsaw

  3. #53
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez kielbax Zobacz posta
    . z postu sinobrodego wnioskuje ze ta reka jest dowodem na to jak tragicznie durrrr gra. Tylko nie rozumiem dlaczego. Stad moje pytanie.
    Ja nie jestem żadnym autorytetem więc zapytaj ludzi którzy grają HU SNG powyżej poziomu 10 + 0.5. np. ArkadiuZz, Kepucz dlaczego to zagranie durra było tak tragiczne że na jego widok zęby same zaczynają zgrzytać..

    Ostatnio widziałem podobne zagrania ze strony moich rywali kiedy jeszcze grałem na $ 2 Hu sng. Na $5 już tak nikt nie robi...
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 27-05-2008 o 16:51

  4. #54
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Nie gram hu sng, mam niewielkie doswiadczenie w cash hu.
    Efektywne stacki to ponad 100bb.
    3bet z 58o nie jest for value , to jest przede wszystkim blef. Dodatkowym atutem jest to ze przeciwnikowi bedzie trudno postawic nas na taka reke po flopie.

    Cytat Zamieszczone przez ArkadiuZz Zobacz posta
    58o z dużego blinda buduje pule pre-flop.
    Zgadza sie. Zwlaszcza jesli przeciwnik calluje nasze 3bety czesto.

    Sa argumenty za i przeciw, to zagranie na pewno nie bedzie dochodowe w kazdych warunkach. Natomiast z tym ze jest tak zle ze az zeby zgrzytaja ciezko mi sie zgodzic.

    Do serii hu live na ktora zgodzil sie PH nie doszlo i watpie ze kiedykolwiek dojdzie. Ciekawe czemu?

    Wojna live vs online trwa. Temat nie do rozstrzygniecia ze wzgledu na wysoka wariancje jaka cechuje pokera. Osobiscie nie uwazam wszystkich graczy live za donkow. Niektorzy cos tam graja.

  5. #55
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Sinobrody, czy ty się dobrze czujesz? durrr zablefował, a przeciwnik zagrał bardzo ładnie i go sprawdził. Nie gram HU SnG, ale mam dziwne wrażenie, że powyżej poziomu $10+$0.5 zawodnicy też blefują.

  6. #56
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    geeeeeeeeeeeeeeez

    jak ktos jeszcze uwaza ze zagranie durrra bylo tragiczne to niech rzuci okiem na rozdania durrr vs helmuth ktore tu wrzucilem i ktore mialy miejsce przed tym turniejem

    nikt nie powiedzial ze durrrrr albo wymiatacze online sa nieomylni. nikt tez nie powiedzial ze wszyscy gracze live sa do dupy (choc wciaz uwazam ze mocno ustepuja najlepszym graczom online - z drobnymi wyjatkami moze). dyskusja toczyla sie na temat jednego konkretnego rozdania. ale co niektorzy jak zwykle musza wszystko nadinterpretowac, wyolbrzymiac i dorabiac do tego wlasna ideologie
    Ostatnio edytowane przez zdzisio ; 27-05-2008 o 20:53

  7. #57
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Kapol

    Jest różnica między blefowaniem a niezbyt rozumnym rozdawaniem żetonów, co grający hu sng durr uskutecznia z zadziwiającą swobodą. Jest jasne że granie hu sng w dużej mierze polega na agresji ale trzeba wiedzieć kiedy i jak i z kim. Durr nie miał ani stacka, ani pozycji ani rywala którego można wyblefować. Efekt jego działań to oddanie 1/3 stacka i przybliżenie sie do nieuchronnej porażki.

    Zdzisio

    Rozumiem że każdy ma graczy na których sie wzoruje i dąży do ich poziomu. Sadze jednak że bezkrytyczne czczenie durra jest nie na miejscu. Tak jak istnieja roznice miedzy graniem live a online, jak graniem cashy a turnieji tak tez sa spore roznice miedzy hu cash a hu sng. durr nie całkiem potrafi sie dostosowac do zmian. niedostrzeganie jego bledow, rehabilitowanie jego slabych zagran i ocenianie jego gry w hu sng z perspektywy sposobu gry hu cash nie powinno miec imo miejsca.
    jezeli ktos ogladał 25k hu championship i grę patrika antoniusa mogl byc totalnie zdziwiony gdyz antonius gral zupelnie inaczej niz nas do tego przyzwyczail.
    durr moglby sie sporo w tej kwestii od niego nauczyc

    tyle ode mnie w tym wątku
    pozdrawiam

  8. #58
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    poddaje sie

  9. #59
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Można gdzieś znaleźć handhistory z całego turnieju ?

  10. #60
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez pawel111 Zobacz posta
    easy fold
    [] timing