Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 167
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Zaczęło się od tego że 6.3.2008 wziąłem udział w turnieju 20+2usd, 750usd added na hasło. Wzięło w nim udział 47 duńczyków i ja, było napisane że turniej jest dla forum pokernet.dk, do którego się zapisałem, a więc także dla mnie.

    Turniej był strasznie ciężki i męczący, trwał 4:21, udało mi się zająć drugie miejsce i wygrać 410 dolarów, była już 2 w nocy więc poszedłem spać nie wyłączając kompa.

    Rano próbowałem się zalogować na Everesta to dostałem komunikat że poprzez nieaktywność podczas bycia zalogowanym, moje konto zostało tymczasowo zablokowane aż do momentu weryfikacji.

    Dostałem maila:

    "Dziękujemy za granie w Everest Poker. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dla twojej
    ochrony, użycie należącego do ciebie konta gracza zostało ograniczone. Jeżeli chciałbyś
    wznowić kontynuację używania swojego konta gracza, prosimy o kontakt z naszym
    Departamentem Obsługi Klienta przez nasz Formularz Wsparcia Gracza
    Z Poważaniem,
    Everest Poker Drużyna Wsparcia Gracza"

    Pomyślałem sobie, no spoko, chcieli kopię dowodu, print screen z moneybookers i skan rachunku za media. Zalogowałem się dzień później, patrzę a na moim koncie są tylko 44 dolce zamiast prawie 460 które powinny tam być!

    Momentalnie zrobiło mi się gorąco, w końcu 1k pln piechotą nie chodzi, od razu wysłałem im te dokumenty weryfikacyjne i napisałem maila z reklamacją do supportu. W rubryce transaction hisotry mam "Sacrificing 2nd place winnings from MTT 23258114, as player was not eligible f"

    Tutaj screen z tego turnieju, wyraźnie jest napisane że turniej jest dla pokernet.dk users a nie dla obywateli Danii.

    Napisałem emaila po angielsku z wyjaśnieniami do supportu Everesta w poniedziałek 10.3.2008 rano i jak do tej pory (a jest piątek) zero odzewu w tej sprawie, olali mnie!

    Co robić?

    EDIT: Wpisowego także nie zwrócili.
    Ostatnio edytowane przez SirMario ; 14-03-2008 o 16:08

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    5
    Co jak co,ale z robieniem wałków Everest Poker mi się do tej pory nie kojarzył,a tu taki numer. Interweniuj,bo racja jest po Twojej stronie. Czekam na rozwiązanie tej sprawy,wstrzymam się na razie od składania tam depozytu.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Zadzwonic ?

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Jedyny kontakt mają przez formularz na stronie, nie ma tam supportu live.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Sir to niezle, mozesz sie spodziewc ze kasy nie odzyskasz

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Jak nie dostanie kasy, a wszystko to co napisal jest prawda to wszyscy powinni bojkotowac everest poker.

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Dostałem właśnie odpowiedź od polskiego supportu która brzmiała mniej więcej tak, że oni za bardzo nie mogą mi pomóc, bo to organizowało duńskie forum ale według ich wiedzy to się nie kwalifikowałem żeby grać w tym turnieju (nie podano dlaczego) a jeśli coś więcej chcę to mam się kontaktować z Duńczykami.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    No a jakoś uczestniczyłeś w życiu tej strony ? czy tylko usera zrobiłeś żeby dostać hasło...

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Hasło jest podane na ich stronie głównej nawet bez zakładania konta...sprawdź sam www.pokernet.dk

    Co do Twojego pytania to równie dobrze mógłbyś zapytać czy mam obywatelstwo duńskie. Jasne że nie mam! Ale spełniłem wymogi aby zagrać w tym turnieju, zgodnie z zasadą - Co nie jest zabronione, jest dozwolone.

    Jeśli chcieli mieć samych Duńczyków to mogli to napisać w lobby turnieju, wtedy bym nie grał, albo zrobić pre-zapisy na tym forum, albo zrobić restrykcję IP dla danego kraju, albo wysyłać hasło dla "pożądanych" użytkowników jako PM na tym forum...jest 150 innych sposobów.

    A to czy "uczestniczyłem w życiu strony" to według mnie łatwa wymówka na to że jakiś gościu z Polski zabrał Duńczykom uczciwie 410 dolców z prize pool.
    Ostatnio edytowane przez SirMario ; 14-03-2008 o 18:29

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez ArkadiuZz Zobacz posta
    No a jakoś uczestniczyłeś w życiu tej strony ?
    A czy to był wymóg zeby moc zagrac w tym turnieju??Bez jaj prosze, kasa sie nalezy jak psu buda a zachowanie polskiego supportu skandaliczne dobrze ,ze nigdy tam nie grałem..................