Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: NL10 a NL25

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam

    Od paru miesięcy gram na EVP na stawkach NL10 i jako że czuję się na nich dość pewnie to myślę o przejściu na NL25. Pewnie większość z Was grała na NL10 i NL25 na EVP więc proszę napisać czy poziom pokera jest dużo wyższy, czy np. zdarzają się gracze którzy mają środkową parę, a których za Chiny Ludowe nie da się wyrzucić z rozdania i w ogóle jakie są istotne różnice pomiędzy tymi poziomami - jakich zmian można się spodziewać.

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez anatom Zobacz posta
    Od paru miesięcy gram na EVP na stawkach NL10 i jako że czuję się na nich dość pewnie to myślę o przejściu na NL25.
    Przechodz spokojnie.

    Cytat Zamieszczone przez anatom Zobacz posta
    czy np. zdarzają się gracze którzy mają środkową parę, a których za Chiny Ludowe nie da się wyrzucić z rozdania
    Nie liczac regularsow to wiekszosc to tacy.

    Cytat Zamieszczone przez anatom Zobacz posta
    i w ogóle jakie są istotne różnice pomiędzy tymi poziomami - jakich zmian można się spodziewać.
    Nie wiem jakie sa roznice miedzy nl25 a nl10 ale miedzy nl50 gdzie gram i nl10 gdzie robie czasem shoty to wielkiej roznicy nie ma, nie liczac regularsow.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Dzięki Kurak

    Kiedyś streszczając się z wyrobieniem bonusa zasiadłem na NL25. Grałem asekuracyjnie żeby punkty trzaskać i właśnie nie zauważyłem jakiejś dużej różnicy między tymi stawkami, ale to była bardzo mała próbka więc nie chciałem tego uogólniać tylko wolałem zapytać wytrawnych graczy.

    W takim razie myślę, że pod koniec miesiąca bankrol pozwoli na przejście na NL25.

    Jeśli ktoś ma jeszcze jakiś sugestie to proszę pisać.

    Pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    anatom jeśli stosujesz BM to nie masz się czego obawiać. Na NL25 poziom jest wszędzie niski a tym bardziej na EV Żaden dobry gracz nie zatrzymuje się na mikro i jak tylko ma rolla to szybko wskakuje wyżej. Uważaj tylko na tych skoczków, a niebawem sam będziesz jednym z nich

    pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Jak sie zblizasz do wymaganego rolla na nl 25 mozesz robic shoty na ten limit. Powiedzmy masz 450-500$ to wchodzisz na nl 25 i zakladasz ze jak zjedziesz np do 375 to wracasz na nl 10, w koncu uda Ci sie utrzymac za ktoryms razem
    Ja mialem ze 3 takie podejscia osobiscie