Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: FlopTurnRiver Cards)

    MP3 ($9.90)
    CO ($19.95)
    Hero ($26.75)
    SB ($40.10)
    BB ($41.20)
    UTG ($1.45)
    UTG+1 ($23.65)
    MP1 ($5)
    MP2 ($7.60)

    Preflop: Hero is Button with , .
    4 folds, CO raises to $1, Hero calls $1, 3 folds.

    Flop: ($2.25) , , (3 players)
    CO bets $1.5, Hero raises to $4, CO folds.



    Moje pytania są następujące:
    -czy stosujecie takie zagrania przeciwno graczom tight???
    -jeśli tak, to jacy przeciwnicy są do tego idealni (o jakich statsach)???
    -jaka konfiguracja flopa do takiego zagrania jest najlepsza??? 2 niskie i 1 wysoka karta??

    Ostatnio zagrałem w podobny sposób 4 razy. 2 razy wygrałem pulę, raz zostałem callniety i później musiałem zrzucać, raz dostałem solidnego reraisa i też zrzucałem.
    Cały czas szukam, próbuję urozmaicić swoją grę, zwiększyć agresję. Czy to jest dobre miejsce i dobra ręka do tego???
    Ostatnio edytowane przez kuken ; 10-04-2008 o 21:43

  2. #2
    czy dobra reka to moze zle pytanie bo jakbys mial załozmy 78 i zrobilbys ten raise to i tak by zrzucil wiec reka praktycznie nie ma tu nic wspolnego ,tylko takie czynniki jak ocena calej sytuacji (gracz,pozycja itp)
    cbet tego gracza to standardowe zagranie wiec twoj raise "rozpoznawczy" wygladal na silna reke ...
    teraz on gdyby naprawde cos mial to prawdopodobnie bylby to all in z jego strony bo jego call z AQ byloby raczej nie na miejscu

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    21
    W przypadku tego zagrania faktycznie ręka nie ma raczej znaczenia. Musisz jednak pamiętać że to zagranie można stosować do graczy, którzy grają cb. Inaczej takie zagranie jest nie na miejscu.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    136
    Cytat Zamieszczone przez Słoń Zobacz posta
    Musisz jednak pamiętać że to zagranie można stosować do graczy, którzy grają cb....
    ...i nie przyjdzie im do głowy rypnąć Ci 3bet-blefu prosto w twarz, pokazać potem KJ i wpisać do czata "lol owned" Na tego typu flopie jest bardzo mało rąk, które chcą grać o cały stos, szczególnie jeśli obydwaj gracze mają "konserwatywną" reputację. Ale dobre to jest na nitów i tagów, którzy grają dużo stołów i nadużywają zagrań bet/fold.

    Dobry nit świadomy swego wizerunku nie popuści tu tak łatwo, bo ma możliwość doprowadzenia ręki do punktu nacisku (3bet $8-10: on zainwestował 45BB, Ty masz decyzję za 100BB)i broadway na flopie (nawet tylko jeden) daje mu większą możliwość reprezentowania niż Tobie.

    Jak Twój zakres sprawdzający preflop z LP składa się z głównie z parek z okazjonalnymi konektorkami, to lepszy byłby np flop 568, nawet jak masz 22