Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Turniej MTT na PS-ie.
    Standardowy raise 4xBB+BB za każdego limpera.

    Pre-Flop: (45) dealt to Hero (SB)
    5 folds, CO calls 30, BTN calls 30, Hero raises to 180, BB folds, CO calls 150, BTN folds

    Flop: (420) (2 Players)

    Na flopie trafiamy nutsa i jak to teraz rozegrać żeby coś wyciągnąć?

    check/raise czy może jakiś sucker bet?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Można checknąć, można cbet za pół puli, wszystko zależy od przeciwnika. Jeśli jest agresywny to c/c, jeśli nie pasuje do cbetów to cbet za pół puli i podobnie na turnie, jeśli pasuje do cbetów to check z intencją beta na turnie, żeby zbudować pulę.

  3. #3
    rzuc moneta i cos wybierz jak mozemy Ci powiedziec jak to rozegrac, jak nie znamy bardzo waznych informacji - z jakim przeciwnikiem masz do czynienia i co o nim wiesz, oraz jak sam grales w tym turnieju (jaki miales image)... jak uzupelnisz watek o te informacje, to chyba latwiej bedzie pomoc

  4. #4
    rzuciłbym, ale mam przynajmniej 3 możliwości fold/check/bet.
    przeciwnik luźna gra preflop, sprawdza raise'y z szerokim zakresem. po flopie agresor
    mój stack: ok. 2200
    stack przeciwnika: ok. 8300
    mój image TAG
    mam problem z takimi układami bo często robię jakieś chore overbety.
    Ostatnio edytowane przez nickolaf ; 30-03-2008 o 14:44

  5. #5
    no flop ten, nie sprzyja wygrywaniu duzych pul... dostales nutsa, ale jesli przeciwnik nie ma na rece pary albo KQ, AQ (a tylko jedna dama w talii) to tylko blef daje Ci jakies dodatkowe zetony. Drawów po prostu tutaj nie ma.
    jesli przeciwnik czesto floatuje, a Ty czesto cont-betujesz to ja podbilbym tutaj tyle samo, co normalnie podbijam z AK w takiej sytuacji (flop wyglada na bezpieczny tez dla przeciwnika), a potem dalbym check na turnie, bo na to przeciwnik wlasnie czeka. Jesli wydaje Ci sie, ze przez Twoj tight image nie dostaniesz call po flopie, to poczekaj z nadzieja na asa albo cos, co da mocnego drawa rywalowi na turnie

    a co do monety: jesli juz rozwazasz fold nutsa - mozna rzucic 2 razy

  6. #6
    "Jesli wydaje Ci sie, ze przez Twoj tight image nie dostaniesz call po flopie, to poczekaj z nadzieja na asa albo cos, co da mocnego drawa rywalowi na turnie"
    po samym rozdaniu to samo pomyślałem.
    zagralem c-beta 180 i foldnął
    "a co do monety: jesli juz rozwazasz fold nutsa - mozna rzucic 2 razy"
    no faktycznie jak mógłbym foldnąć nutsa?
    Dzięki za rady. Teraz trzeba je tylko w życie wprowadzić
    pzdr

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez nickolaf Zobacz posta
    rzuciłbym, ale mam przynajmniej 3 możliwości fold/check/bet.
    orzeł check, reszka bet, a jak stanie pionowo to fold

  8. #8
    a ja bym to rozegrał standardowo tak jak by bylo to jedynie cbet.. na turnie zagralbym c/c a na river bet w wysokości 2/3 puli, chyba ze by blefowal to raise.

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    W turnieju, gdzie z reguly ma sie jakies 30BB majac sredniego stacka na pewno dalbym check przy tym flopie, bo jest mega bezpieczny. Jedna agresywna ulica i i tak z reguly sa juz alliny wiec nie ma potrzeby spieszyc sie juz na flopie. I jak juz to check/call a nie check/raise.

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Na pewno nie check - raise bo to bez sensu. Zalezy przeciwko komu grasz. Jezeli przeciwko dobremu graczowi to bet jest obowiazkowy, bo on tez widzi super bezpiecznego flopa dla Ciebie i wie, ze zabetujesz prawie wszystkie rece, wiec po Twoim checku nie bedzie betowal np. 88. Bet w tym przypadku jest obowiazkowy, 1/2-2/3 puli. Przeciwko slabym graczom check-call wchodzi w gre i na praktyke jest lepszym zagraniem niz bet. Rozdanie z cyklu na wyciagniecie dwoch betow.

    Pozdrawiam