Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 66

Wątek: Pokerstars

  1. #31
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Pisał, że ma maturę w tym roku, więc pewnie 18-19.
    Wątek miazga.
    MacbossRa lepiej bierz się teraz za naukę. "Poker nie zając - nie ucieknie".

  2. #32
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    spowiedź krupiera


  3. #33
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez MacbossRa Zobacz posta
    Bo przecież jak np. 1kk pktów to się nawet nie opłaca obracać tej kasy!
    Wlasnei po to sa te punkty, zeby tacy jak ty nie wyplacali tej kasy od razu, bo nikt ci nie da za darmo 50$.
    To rownie dobrze mogliby ci przelac na konto i rob se z tym co chcesz a to chyba nie o to chodzi.

    Cytat Zamieszczone przez MacbossRa Zobacz posta
    i już zarobiłem na tym z 300zł!!
    spokojnie mozesz isc na pokerowa emeryture.

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    No ale nadal nie dostałem odpowiedzi ile musze ugrać tych pktów!!?? Cwaniaki się znaleźli! ciekawe ile wy ugraliście w pierwszych 3 miesiącach gry!! ale proszę o odpowiedz na pytanie!! i tak mnie nie sprowokujecie!! haha!!

  5. #35
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Cytat Zamieszczone przez MacbossRa Zobacz posta
    Zgrywałem w tym temacie mało doświadczonego bo łatwiej było wyżebrać tego 1$...
    O żesz kurwa, ale jesteś prymitywny...

    ...spójrz na mój avatar...
    ...bum!!!!

  6. #36
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez MacbossRa Zobacz posta
    ciekawe ile wy ugraliście w pierwszych 3 miesiącach gry!!
    Nie wazne ile kto ugral ale nikt normalny kto sie powaznie bral za pokera nie wyplacal po 3 miesiacach kasy zeby sobie kupic telefon za 300zl tylko budowal bankrola i teraz nie musi zebrac o 1$.

    Cytat Zamieszczone przez MacbossRa Zobacz posta
    No ale nadal nie dostałem odpowiedzi ile musze ugrać tych pktów!!??
    Ty chlopie nie rozumiesz ze tych pieniedzy nie dostales po to zeby od razu wyplacic jak tylko ugrasz te wymagane pkt tylko po zebys mogl zaczac gre w pokera nie wplacajac swojej kasy.
    Narazie graj i tyle i nie mysl o tych punktach bo nie grasz dla punktow tylko dla $ Za pare miesiecy sie zastanawiaj ile sobie wyplacic a nie teraz

  7. #37
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    haha ja prymitywny?? Dlaczego?? bo dostałem nic nie robiąc 2$? Ale nadal czekam na odpowiedz! No dobra wiem o co Ci chodzi kurak! A na jakich stawkach zacząć grać bo zazwyczaj grałem tylko turnieje! ??
    Ostatnio edytowane przez MacbossRa ; 13-04-2008 o 18:24

  8. #38
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez MacbossRa Zobacz posta
    Ale nadal czekam na odpowiedz!
    500 pkt ale kase i tak mozna wyplacac dopiero po 5 miesiacach od zarestrowania sie na full tilcie zebynie bylo takich przekretow i w wiekszosci tak jest ze od razu i tak kasy nie wyplacisz.

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Graj najniższe stawki, albo sit&go z niskim wpisowym żebyś nie przegrał wszystkiego w kilku rozdaniach.

  10. #40
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Wyplacic mozesz wszystko to, co ugrasz ponad bonusa - przynajmniej ja tak moglem. Jeżeli nie zauważyleś, to na Pokerstrategy jest forum i tam szukaj odpowiedzi na swoje pytania, botu nie wszyscy tam zaczynali/grali....

    Spowiedź krupiera - sprzedasz mi tę książkę za 1$?
    rotfl