Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66

Wątek: Pokerstars

  1. #21
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Wątek mnie rozwalił
    za to przesłałem Ci tego 1$


    lol

  2. #22
    wygra milion i juz Ci nie odda tego dolara:P

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    Wielkie dzięki za tego dolara!! teraz jak ktoś prześle 2$ to już będzie szok!! Mam zamiar za niego zagrać sit&go na 18 osób jak uda się wygrać to go pomnożę ale narazie nie gram bo musze się nastawić psychicznie!! i wypocząć bo ostatnio jak zombie chodzę! haha nastawiam się jak na WSOP! Ale i tak wiem że kiedyś tam będe! Za kilka lat! i przegram w finałowym stole wchodząc all in z AA na preflop vs 77! Takie mam przeczucie! A tak już na poważnie to jest jakiś czas na ugranie tej kasy w Pokerstrategy?? Bo teraz mam mature i nie mam za dużo czasu na pokera!!

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Kasa moze lezec i ci nie przepadnie.
    Po maturze mozesz nawet zaczac grac.

  5. #25
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Nie rozumiem jak można w dzisiejszych czasach żebrać. Nie chodzi mi o ten post konkretnie, ale ogólnie..
    Przecież jest tyle możliwości wyrobienia w różnych bonusach albo na freerollach. Jednak jak ktoś nie jest rozgarnięty można też inaczej: dolar jest teraz tani, więc wystarczy sprzedać 7 butelek po piwie i możemy lecieć do ulubionego kantoru po jednego zielonego. A i dla zdrowia lepiej się przejść poszukać butelek, niż tak w domu siedzieć, sępić i tłuszczem zarazem obrastać.

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam

    Hehe - podoba mi się ten bankrol manager

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    Przed chwilą właśnie wpłynęło mi 50$ ze strony pokerstrategy! Mam pytanie ile musze ugrać pktów na Full tilt aby móc wypłacić kase?? i czy będe mógł wypłacić tylko to co ugrałem ponad 50$ czy wszystko!!??

  8. #28
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    co za koleś

    Chcesz wypłacić i iść do McDonalda zmienić ksywę na BigMacboss czy chcesz nauczyć się grać w pokera? Jak masz łeb na karku to z tych $50 możesz zbudować bankroll, a jak chcesz wypłacać ciągle grosze to niebawem znowu zaczniesz żebrać na forum.

    btw. MacbossRa ile Ty masz lat?

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    Koleś weź mnie nie denerwuj! Gram w pokera już od trzech miesięcy!! i już zarobiłem na tym z 300zł!! nie moja wina że to wypłaciłem i kupiłem sobie telefon a potem po wielu niefartownych zagraniach i małą ilością szczęścia a także okresowym tiltem jak pisałem już wcześniej z 20$ które zostały mi po wypłacie zostało mi okrągłe 0! Zgrywałem w tym temacie mało doświadczonego bo łatwiej było wyżebrać tego 1$ z którego mam już 10$! Nie twierdze też że jestem bogiem w pokera ale jakąś wiedze mam bo przeczytałem kilka książek! np. spowiedz krupiera (słaba książka) i zadałem tylko pytanie ile musze miec pktów żeby wybrać tą kase z FULL TILT! Bo przecież jak np. 1kk pktów to się nawet nie opłaca obracać tej kasy!

  10. #30
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    co post to lepszy jeszcze kilka i będziesz GWIAZDA


    Kapol jak tam LOTY? myślę, że kolega jest w stanie powalczyć
    Wklejam na wypadek gdyby Macboss zrozumiał co napisał i chciał coś zmienić
    Cytat Zamieszczone przez MacbossRa Zobacz posta
    Koleś weź mnie nie denerwuj! Gram w pokera już od trzech miesięcy!! i już zarobiłem na tym z 300zł!! nie moja wina że to wypłaciłem i kupiłem sobie telefon a potem po wielu niefartownych zagraniach i małą ilością szczęścia a także okresowym tiltem jak pisałem już wcześniej z 20$ które zostały mi po wypłacie zostało mi okrągłe 0! Zgrywałem w tym temacie mało doświadczonego bo łatwiej było wyżebrać tego 1$ z którego mam już 10$! Nie twierdze też że jestem bogiem w pokera ale jakąś wiedze mam bo przeczytałem kilka książek! np. spowiedz krupiera (słaba książka) i zadałem tylko pytanie ile musze miec pktów żeby wybrać tą kase z FULL TILT! Bo przecież jak np. 1kk pktów to się nawet nie opłaca obracać tej kasy!
    PS. poważnie ile Ty masz lat???

    EDIT: do tej spowiedzi krupiera doczytaj jeszcze "Janko Ryzykant" i możesz na WSOPa jechać
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 13-04-2008 o 17:44